Complete set van vier losse vazen `Quartett'. Keramiek met een witte matte glazuur.
Flora Keramiek uit Hardenberg, design van de keramist Jeroen Bechthold.
Het is vintage uit eind jaren '80, maar heeft relatief heel weinig gebruikssporen.
Wij hebben de set zelf in bezit sinds 1993. Dit staat onder de grootste vaas, vanzelfsprekend onzichtbaar in het gebruik als de vaas staat. Onder de andere 3 vazen zit een stickertje met Flora Keramiek en de artikelnummers 1785 t/m 1787. Op de kleinste vaas zit bovendien een sticker met Flora Keramiek, Made in Holland.
Afmetingen: de hoogste vaas is 33,5 cm. Om de hele set te kunnen plaatsen is een grondoppervlak van 40 x 40 cm nodig.
Aangezien het geheel kwetsbaar is voor breuk en beschadiging en bovendien zwaar, 4 kilo, zou ophalen in Hilversum een goede optie zijn.