5. Palet 'Wending'

Palet 'Wending'

Palet 'Wending' (Zwolle)

Willem Jacobus Alberts - Kerk interieur kopen? Bied vanaf 250!
Willem Jacobus Alberts (1912-1990) Nederlands Kerk interieur
Afmetingen55 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Willem Jacobus Alberts - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 150!
Willem Jacobus Alberts (1912-1990) Nederlands Winterlandschap
Afmetingen45 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150