Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Parijs - Rue Lepic
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 35 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 295