5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Willem Witsen - Molenpoort, Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 190!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Molenpoort, Wijk bij Duurstede
TechniekEts
Afmetingen44 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Theo Kurpershoek - IJmuiden april '83 kopen? Bied vanaf 85!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands IJmuiden april '83
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Johan Hemkes - Doorkijkje Ameland kopen? Bied vanaf 40!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Doorkijkje Ameland
TechniekEts
Afmetingen30 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Voerman (jr.) - Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht.
TechniekEts
Afmetingen61.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Simon de Heer - Portret van een welgestelde heer kopen? Bied vanaf 100!
Simon de Heer (1885-1970) Nederlands Portret van een welgestelde heer
Afmetingen62 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 110
2 biedingen
Jan Punt - Het Seglis en de Boompoort te Alkmaar kopen? Bied vanaf 65!
Jan Punt (1711-1779) Nederlands Het Seglis en de Boompoort te Alkmaar
TechniekGravure
Afmetingen16 x 26 cm (h x b)
€ 65
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 70!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Tjeerd Bottema - Molen de Stier in Leiden kopen? Bied vanaf 75!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Molen de Stier in Leiden
TechniekEts
Afmetingen48 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Gerrit de Jong - sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584 kopen? Bied vanaf 85!
Gerrit de Jong (1905-1978) Nederlands sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen42 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Batavus Westerhuis - Figuren. Handen. kopen? Bied vanaf 79!
Batavus Westerhuis (1915-2002) Nederlands Figuren. Handen.
Afmetingen33 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot kopen? Bied vanaf 335!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Aangemeerde boot
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 335
Jan Rijlaarsdam - Parijs - Rue Lepic kopen? Bied vanaf 295!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Parijs - Rue Lepic
TechniekGouache
Afmetingen35 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands zonder titel
Afmetingen44 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Tijmen Moll - Zeegezicht. kopen? Bied vanaf 50!
Tijmen Moll (1890-1975) Nederlands Zeegezicht.
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Batavus Westerhuis - Collage, Opgroeiend - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Batavus Westerhuis (1915-2002) Nederlands Collage, Opgroeiend - Ingelijst
TechniekCollage
Afmetingen68.5 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Frans Everbag - Stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 100!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Stilleven met rozen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Frans Everbag - Polderhuisje Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Polderhuisje Amsterdam
TechniekEts
Afmetingen53 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Gerbrand Frederik van Schagen - Boerderij in Kortenhoef kopen? Bied vanaf 175!
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968) Nederlands Boerderij in Kortenhoef
Afmetingen35.3 x 41.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 175
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands zonder titel
Afmetingen28.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Hendrikus Roodenburg - Middelburg. 10-18 mei 1940 kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Middelburg. 10-18 mei 1940
TechniekGravure
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Bob Lokhorst - Etables kopen? Bied vanaf 100!
Bob Lokhorst (1900-1972) Nederlands Etables
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 55!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Tiel
TechniekEts
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets kopen? Bied vanaf 43!
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 43
Peter Roovers - Mook Kiste Trui kopen? Bied vanaf 25!
Peter Roovers (1902-1993) Nederlands Mook Kiste Trui
Afmetingen20 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Hans van Dokkum - Onleesbaar kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Onleesbaar
TechniekEts
Afmetingen64 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Isaac Naarden - Staand naakt - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 47!
Isaac Naarden (1902-1982) Nederlands Staand naakt - Gemengde techniek
Afmetingen42 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Nicolaas Wijnberg - Picknick aan het meer kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Picknick aan het meer
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Johanna Pieneman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
Johanna Pieneman (1889-1986) Nederlands Zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Dirk Smorenberg - Olieverf of doek, Besneeuwde molens bij Ankeveen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2000!
Dirk Smorenberg (1883-1960) Nederlands Olieverf of doek, Besneeuwde molens bij Ankeveen - Ingelijst
Afmetingen72 x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.000
TechniekEts
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 234!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Paul Werner - Gouache op papier, Roze rotsen Ploumanach - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Paul Werner (1930) Nederlands Gouache op papier, Roze rotsen Ploumanach - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Nicolaas Wijnberg - Groep Poppen kopen? Bied vanaf 350!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Groep Poppen
TechniekGouache
Afmetingen36 x 49 cm (h x b)
€ 350
Afmetingen42 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 899
Jan Visser - Olieverf op doek, Portret van kunstenaar Carina Maesser - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Olieverf op doek, Portret van kunstenaar Carina Maesser - Ingelijst (Groot)
Afmetingen117 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Frans Everbag - Brouwersgracht hoek Prinsengracht kopen? Bied vanaf 45!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Brouwersgracht hoek Prinsengracht
TechniekEts
Afmetingen50 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Sluijters - Zich afdrogend naakt kopen? Bied vanaf 190!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Zich afdrogend naakt
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 190