5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Albert Arens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Albert Arens (1881-1958) Nederlands Zonder titel
Afmetingen36 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Nico Molenkamp - Giraffe kopen? Bied vanaf 350!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Giraffe
Afmetingen120 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Antoon Hemert - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 60!
Antoon Hemert (1883-1944) Nederlands gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Tiel
TechniekEts
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Willem Jans Dijk - de Beurtman kopen? Bied vanaf 55!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands de Beurtman
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Piet van der Hem - Volendams meisje in klederdracht kopen? Bied vanaf 50!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Volendams meisje in klederdracht
Afmetingen61 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Voerman (jr.) - Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht.
TechniekEts
Afmetingen61.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Nikolaas Eekman - de Visserman kopen? Bied vanaf 40!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands de Visserman
Afmetingen42 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Nicolaas Wijnberg - LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 35!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands LANDSCHAP
TechniekLitho
Afmetingen23 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Toon Pluymers (1910-1967) Nederlands De stoelenmatter - Ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Tjeerd Bottema - Ets, Molentje bij Leiden kopen? Bied vanaf 60!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Ets, Molentje bij Leiden
TechniekEts
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Piet Spijker - Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piet Spijker (1905-1972) Nederlands Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst
TechniekHoutskool
Afmetingen31.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jos Rovers - Gouache op papier, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Landschap - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen64.5 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jos Rovers - Gouache op papier, Stilleven bloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Stilleven bloemen - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
David Abraham Bueno de Mesquita - twee jongens op de steiger met herdershond kopen? Bied vanaf 25!
David Abraham Bueno de Mesquita (1889-1962) Nederlands twee jongens op de steiger met herdershond
TechniekEts
Afmetingen27.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Theo Dobbelman - Grote jaren 50 erotische Aquarel "Bilitis / meisjes aan het strand" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Theo Dobbelman (1906-1984) Nederlands Grote jaren 50 erotische Aquarel "Bilitis / meisjes aan het strand" - gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen48 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Nico Molenkamp - Kraai kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Kraai
Afmetingen24.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Piet van der Hem - Atalaya's prehistorische rotsgrotten kopen? Bied vanaf 299!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Atalaya's prehistorische rotsgrotten
Afmetingen31 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Barend Hendrik ter Weeme - Amsterdamse impressionist - olieverf - "vangst van de dag" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Barend Hendrik ter Weeme (1880-1956) Nederlands Amsterdamse impressionist - olieverf - "vangst van de dag" - gesigneerd
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 60
Willem Witsen - Ets/aquatint: Joden houttuinen - 1904 kopen? Bied vanaf 395!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets/aquatint: Joden houttuinen - 1904
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Isaac Naarden - Staand naakt - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 46!
Isaac Naarden (1902-1982) Nederlands Staand naakt - Gemengde techniek
Afmetingen42 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 46
Jan Korthals - Brugge , Burg Blinde Ezelstraat , anno begin jaren 1900 -1940 kopen? Bied vanaf 10!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Brugge , Burg Blinde Ezelstraat , anno begin jaren 1900 -1940
TechniekLitho
Afmetingen27 x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Harry van Kruiningen - Gilgamesj Epos - Het gevecht met de Hemelstier kopen? Bied vanaf 120!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj Epos - Het gevecht met de Hemelstier
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 130
2 biedingen
Harry van Kruiningen - Gilgamesj Epos - De Schorpioen kopen? Bied vanaf 120!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj Epos - De Schorpioen
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 120
1 bieding
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Korthals - Setje van 3 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Setje van 3
TechniekAquarel
Afmetingen33 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Antonie Wijnstroom - Studio tekening (Een portret) kopen? Bied vanaf 18!
Antonie Wijnstroom (1888-1971) Nederlands Studio tekening (Een portret)
TechniekHoutskool
Afmetingen62 x 47.5 cm (h x b)
€ 18
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 234!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 48!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 48
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Willem Jans Dijk - "Haventje van Laaxum" kopen? Bied vanaf 40!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands "Haventje van Laaxum"
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Valentine Hobson - Landschap / dorp Frankrijk kopen? Bied vanaf 60!
Valentine Hobson (1924-1987) Nederlands Landschap / dorp Frankrijk
Afmetingen46 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Voerman (jr.) - Phyllocactus kopen? Bied vanaf 35!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Phyllocactus
TechniekLitho
Afmetingen49.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Voerman (jr.) - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Onbekend
TechniekLitho
Afmetingen30.5 x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 170!
Cees van IJsseldijk (1901-1977) Nederlands Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
Nico Molenkamp - THEATERFIGUUR kopen? Bied vanaf 89!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands THEATERFIGUUR
Afmetingen115 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Theo Kurpershoek - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen50.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10