Zeilende tjalk. Houtsnede van W.J. Dijk, met als titel "De Beurtman". Potlood getiteld en gesigneerd. Niet gedateerd. Ingelijst achter glas, nog in de originele lijst.
Goed
Gevat in de originele lijst. De lijst is op verschillende plekken bijgewerkt om beschadigingen te maskeren. Op de lichte plekken van de houtsnede zijn hier en daar bruine ouderdomsplekjes zichtbaar. Zie voor de lijst en de ouderdomsplekjes de foto's.
Tot 10 kg.
€ 13,00