5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Er worden 191 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 1!
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekLitho
Afmetingen40.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Louis Willem van Soest - Boerderij tussen de bomen kopen? Bied vanaf 150!
Louis Willem van Soest - Boerderij tussen de bomen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Valentine Hobson - Dochter Gina kopen? Bied vanaf 100!
Valentine Hobson - Dochter Gina

Geplaatst doorhansepansie

Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Daan Bout - Ploegarbeid | ets uit 1932 - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Daan Bout - Ploegarbeid | ets uit 1932 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1932
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Hemelman - A'dam vanaf het IJ met het schip “Albertina" | ets - ingelijst kopen? Bied vanaf 39!
Albert Hemelman - A'dam vanaf het IJ met het schip “Albertina" | ets - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

TechniekEts
Afmetingen48 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!
Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot

Geplaatst doorLevi

Afmetingen34 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1953
TechniekGouache
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes Nicolaas jr. - Oude kerk Katwijk / Straat Vreek van Roon - Etsen kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Nicolaas jr. - Oude kerk Katwijk / Straat Vreek van Roon - Etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1921
Afmetingen10.5 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden kopen? Bied vanaf 125!
Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden

Geplaatst doorErwinKoster

Afmetingen37 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij en akkers kopen? Bied vanaf 125!
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij en akkers

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1966
Afmetingen53 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Oerder - Bloemen kopen? Bied vanaf 300!
Frans Oerder - Bloemen

Geplaatst doorRDA

Afmetingen42.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Jan Korthals - Oudeschans met Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 139!
Jan Korthals - Oudeschans met Montelbaanstoren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAmi

TechniekAquarel
Afmetingen54 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 75!
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij in landschap

Geplaatst doorrahoekstra_kunst8

Afmetingen49 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Werner - Engelsman Duin - Ameland kopen? Bied vanaf 175!
Paul Werner - Engelsman Duin - Ameland

Geplaatst doorHans1958

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Josef Verheijen - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Josef Verheijen - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen59 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Leo Gestel - Krijt op papier, Naaktstudie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Leo Gestel - Krijt op papier, Naaktstudie - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen87 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maurits van der Valk - Hollands landschap met molen en dieren kopen? Bied vanaf 60!
Maurits van der Valk - Hollands landschap met molen en dieren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLaVida

TechniekEts
Afmetingen52 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Libertad! kopen? Bied vanaf 35!
Nicolaas Wijnberg - Libertad!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorzilverster

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekPotlood
Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit N. Woudt - Loosdrechtse Visserman in houtskool uit 1973 - 312-B kopen? Bied vanaf 125!
Gerrit N. Woudt - Loosdrechtse Visserman in houtskool uit 1973 - 312-B

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
TechniekHoutskool
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Interieur, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Interieur, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Leo Gestel - Jan Toorop kopen? Bied vanaf 3500!
Leo Gestel - Jan Toorop

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorhenkpolder

Jaartal1922
TechniekAquarel
Afmetingen77 cm x 67 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Leo Gestel - Jongedame kopen? Bied vanaf 600!
Leo Gestel - Jongedame

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorhenkpolder

Jaartal1930
TechniekHoutskool
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen24.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen129 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Fotokaart Handgesigneerd, lithografie 1958,invitatie en nieuwjaarsgroet kopen? Bied vanaf 35!
Nicolaas Wijnberg - Fotokaart Handgesigneerd, lithografie 1958,invitatie en nieuwjaarsgroet

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekVaria
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lambertus Zijl - Portret Z.K.H. Juliana kopen? Bied vanaf 850!
Lambertus Zijl - Portret Z.K.H. Juliana

Beeld / Object

Geplaatst doorliesko

Jaartal1934
TechniekBrons
Afmetingen32.5 cm x 26.5 cm x 2.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Aftersale items

Aftersale
Jan Voerman (jr.) - kalender 1947 - ongesneden blad kopen? Bied vanaf 50!
Jan Voerman (jr.) - kalender 1947 - ongesneden blad

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorsteenbok

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 50 cm (h x b)
Aftersale
Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Felicien Bobeldijk - Op het land werkende vrouw kopen? Bied vanaf 60!
Felicien Bobeldijk - Op het land werkende vrouw

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeroneseGroen

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen17.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!
Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen39 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Hans van Dokkum - Zeemansgraf kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Dokkum - Zeemansgraf

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordedelft

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jac. J. Koeman - landelijk thema kopen? Bied vanaf 50!
Jac. J. Koeman - landelijk thema

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjohanz1

TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Margaretha C. Verheus - De blauwe fles kopen? Bied vanaf 65!
Margaretha C. Verheus - De blauwe fles

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen34 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Korthals - Riquewihr, Hospice de Beane, Canal Grande Veezia - Drie aquarellen! kopen? Bied vanaf 200!
Jan Korthals - Riquewihr, Hospice de Beane, Canal Grande Veezia - Drie aquarellen!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorklazman

TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Herman Bernard Dieperink Jzn - Stilleven voor een raam met uitzicht - 1956 kopen? Bied vanaf 90!
Herman Bernard Dieperink Jzn - Stilleven voor een raam met uitzicht - 1956

Geplaatst doorMiles

Jaartal1956
TechniekGouache
Afmetingen46 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Willem Knip - Kunstwerk kopen? Bied vanaf 200!
Willem Knip - Kunstwerk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLennardBierman

TechniekHandgekleurd
Afmetingen30.6 cm x 40.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Johan Meijer - landschap in 't Gooi - aquarel kopen? Bied vanaf 125!
Johan Meijer - landschap in 't Gooi - aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kees Laan - A9496, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!
Kees Laan - A9496, Bloemstilleven

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen89 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap kopen? Bied vanaf 80!
Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap

Geplaatst doorfritsCuracao15

Afmetingen49.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Roeland Koning - In de haven kopen? Bied vanaf 45!
Roeland Koning - In de haven

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen51 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Daan Bout - Boer met werkpaarden - Houtkooltekening kopen? Bied vanaf 60!
Daan Bout - Boer met werkpaarden - Houtkooltekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekHoutskool
Afmetingen49 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd