Luministisch olieverf op paneel met een gezicht op een hoektoren van een kasteel achter het gebladerte van bomen.
Gesigneerd linksonder, tevens verso gesigneerd rechtsboven.
Paneelmaat 38 x 33 cm.
Lijstmaat 50 x 45 x 3 cm.
Ahazueros Jacobus (Co) Breman werd geboren te Zwolle op 7 december 1865 en overleed te Laren op 18 november 1938. Gehuwd met de schilderes Lizzy Schouten.
Opleiding aan de Teekenschool te Zwolle, de Academie des Beaux Arts te Brussel (1890) en de Ecole des Beaux Arts te Parijs (1891). Leerling van Jan Derk Huibers.
Werkte samen met Ferdinand Hart Nibbrig.
Lid van Arti et Amicitiae te Amsterdam, Sint Lucas te Amsterdam en de Gooische Schildersclub "De Tien".
Behoorde tot de stroming van de Larense School en werkte in een luministische en pointilistische stijl.
Graficus, wandschilder, decoratieschilder, schilder en ontwerper.
Stadsgezichten, landschappen, stillevens en jachtstillevens.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit werk.