5. Pulchri Studio

Pulchri Studio

Opgericht in 1847

Pulchri Studio

Er worden 354 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Rinus van der Neut - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!
Rinus van der Neut - Geen titel

Geplaatst doormachteld45

Jaartal1961
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Arja van den Berg - Ets: Dunne bierkade den Haag - 1976 + 5 ansichtkaarten kopen? Bied vanaf 49!
Arja van den Berg - Ets: Dunne bierkade den Haag - 1976 + 5 ansichtkaarten

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles J. Kemper - Pen tekening kopen? Bied vanaf 59!
Charles J. Kemper - Pen tekening

Tekening / Aquarel

Jaartal1980
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen26 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jos van den Berg - Kanaal en havenbolwerk bij Veere - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 50!
Jos van den Berg - Kanaal en havenbolwerk bij Veere - Gemengde technieken

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekAquarel
Afmetingen18 cm x 25 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 25!
Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Volmer - Baroque Gestures 1 en 3 kopen? Bied vanaf 75!
Robert Volmer - Baroque Gestures 1 en 3

Geplaatst doorhilversum1

Jaartal2000
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 1!
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekLitho
Afmetingen40.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Louis Willem van Soest - Boerderij tussen de bomen kopen? Bied vanaf 150!
Louis Willem van Soest - Boerderij tussen de bomen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Sospedon kopen? Bied vanaf 175!
Fon Klement - Sospedon

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPJSteen

Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Wap - Zeilen kopen? Bied vanaf 75!
Hans Wap - Zeilen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1987
Afmetingen66 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Pieter de Josselin de Jong - Portret Jacob Maris kopen? Bied vanaf 100!
Pieter de Josselin de Jong - Portret Jacob Maris

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorciscus_9com

TechniekDroge Naald
Afmetingen20 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel - Blossom

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2015
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Laatste
kans
Ad van Riel - Goldie kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel - Goldie

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2014
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Will Leewens - Compositie kopen? Bied vanaf 650!
Will Leewens - Compositie

Geplaatst doorRDA

Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!
Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1970
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jos van den Berg - Cagnes sur mer & La Proue (de boeg) - Tekeningen kopen? Bied vanaf 25!
Jos van den Berg - Cagnes sur mer & La Proue (de boeg) - Tekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Roede - tekening ‘zonder titel’ - 1985 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Roede - tekening ‘zonder titel’ - 1985

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1985
TechniekPotlood
Afmetingen53 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad van Riel - The Human Nature (25) kopen? Bied vanaf 40!
Ad van Riel - The Human Nature (25)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal1998
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Hoogendoorn - Zeefdruk, titel. Doorsnede van een landschap kopen? Bied vanaf 35!
Ton Hoogendoorn - Zeefdruk, titel. Doorsnede van een landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jan Schoonhoven - Zonder titel

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1995
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Bitter - De parkieten kopen? Bied vanaf 180!
Theo Bitter - De parkieten

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooratelierm

Jaartal1983
TechniekGouache
Afmetingen57 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Vaas 'Holland' 39/100 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck - Vaas 'Holland' 39/100

Design

Geplaatst doorAlwin1

Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
Gewicht965 g
GesigneerdHandgesigneerd
Frans Oerder - Bloemen kopen? Bied vanaf 300!
Frans Oerder - Bloemen

Geplaatst doorRDA

Afmetingen42.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Will Leewens - De Kat kopen? Bied vanaf 975!
Will Leewens - De Kat

Geplaatst doorRDA

Jaartal1982
Afmetingen85 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - MARIJKE kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik - MARIJKE

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

TechniekLitho
Afmetingen33.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter de Josselin de Jong - Antieke Schoolplaat 'Rebekka ontmoet Isaak' - Litho Lankhout kopen? Bied vanaf 1!
Pieter de Josselin de Jong - Antieke Schoolplaat 'Rebekka ontmoet Isaak' - Litho Lankhout

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVintage

Jaartal1900
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arja van den Berg - BANKZITTER kopen? Bied vanaf 35!
Arja van den Berg - BANKZITTER

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1973
TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 795!
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Remus 7 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Snoeck - Remus 7

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlwin1

Jaartal1996
Afmetingen52 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
Afmetingen79 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Mauve (sr.) - Aquarel en gouache, Twee houthakkers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2750!
Anton Mauve (sr.) - Aquarel en gouache, Twee houthakkers - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen63 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marijke de Wit - Kamer Joegoslavië, Ets in rood passe-partout kopen? Bied vanaf 22!
Marijke de Wit - Kamer Joegoslavië, Ets in rood passe-partout

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doord_Hondecoeter

TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1945
TechniekGouache
Afmetingen38 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Remus & hondje kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck - Remus & hondje

Design

Geplaatst doorAlwin1

Afmetingen7 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlwin1

Jaartal1996
Afmetingen58 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50) kopen? Bied vanaf 175!
Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlwin1

Jaartal1987
Afmetingen48 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
Nic Blans (jr.) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Nic Blans (jr.) - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAnton63

Jaartal1991
Afmetingen101 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Klop - en andere - Lot van 10 werken op papier kopen? Bied vanaf 1!
Ton Klop - en andere - Lot van 10 werken op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
Afmetingen71 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem de Zwart - Boomstudie - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Willem de Zwart - Boomstudie - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen10.3 cm x 7.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ingrid Berger - Acrylverf op doek, Golden kids II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Ingrid Berger - Acrylverf op doek, Golden kids II - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen55.5 cm x 105.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst