Krachtige kleurrijke zeefdruk van Hans Wap uit 1991. editienummer 30/99, gesigneerd en genummers in potlood. Mooi ingelijst in houten lijst met passepartout, uitstekende staat. Herkomst: LINK collectie
Kan bezorgd worden voor 20 ct/km
Zeer Goed
koeriersdienst