5. Haagse Aquarellisten

Haagse Aquarellisten

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1994

Haagse Aquarellisten

De Haagse Aquarellistenvereniging werd opgericht om het gebruik van waterverf in de kunst van de oprichters onderling te stimuleren. De behoefte bestond, naast de Hollandse Aquarellistenkring, ook bij aquarellisten in Den Haag aquarellisten onderling om zich te verengingen om de kunst van het aquarelleren te stimuleren en gezamenlijk te exposeren. Op 11 december 1994 werd in de sociëteit van Pulchri Studio de opheffingsvergadering gehouden wegens gebrek aan vernieuwende ideeën.

Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 399!
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 23.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Harlekijnen met vliegers en hond
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 39
Jeanne Bieruma Oosting - aquarel: stilleven (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 650!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands aquarel: stilleven (mooie lijst!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Bok en Haan
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 39
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede: Twee kameleons kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede: Twee kameleons
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31.5 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Kees Andrea - Geit bij personen in een kamer - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Geit bij personen in een kamer - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Jeanne Bieruma Oosting - De Aap en de Kat - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands De Aap en de Kat - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 185!
Techniek Olieverf
Afmetingen 77 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 185
Jos van den Berg - Twee havengezichten op Altea - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Twee havengezichten op Altea - Gemengde technieken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Jos van den Berg - In de haven van Collioure - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 47!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands In de haven van Collioure - Gemengde technieken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 27 cm (h x b)
Drager Papier
€ 47
Wim Beuning - De vlinder op de vaas - Litho kopen? Bied vanaf 32!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De vlinder op de vaas - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 32
Han Krug - pruimen kopen? Bied vanaf 20!
Han Krug (1890-1977) Nederlands pruimen
Techniek Gouache
Afmetingen 49 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Han Krug - Winderige dag op de heide-Hilversum - Aquarel kopen? Bied vanaf 49!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Winderige dag op de heide-Hilversum - Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 49
Piet van Boxel - Frans landschap met huizen kopen? Bied vanaf 290!
Piet van Boxel (1912-2001) Nederlands Frans landschap met huizen
Techniek Olieverf
Afmetingen 53 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 290
Paul van Eeden - Landschap in Frankrijk kopen? Bied vanaf 300!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Landschap in Frankrijk
Techniek Olieverf
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Paul van Eeden - Knap geschilderd olieverf op doek - 1942 - schilders stilleven - GROOT! kopen? Bied vanaf 90!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Knap geschilderd olieverf op doek - 1942 - schilders stilleven - GROOT!
Techniek Olieverf
Afmetingen 85 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Jeanne Bieruma Oosting - Grote monochrome Litho "Hoogeschoolnummer" 1948 - potloodgesign- oplage 12! kopen? Bied vanaf 168!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Grote monochrome Litho "Hoogeschoolnummer" 1948 - potloodgesign- oplage 12!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 168
Arnold Bernard Neujean - ca. 1930 - gesigneerde Aquarel op papier "Middelburg molenwater" kopen? Bied vanaf 40!
Arnold Bernard Neujean (1887-1959) Nederlands ca. 1930 - gesigneerde Aquarel op papier "Middelburg molenwater"
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 40
Kees Andrea - Litho: Baadsters kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Baadsters
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Fluitspeelsters en dansers
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 39
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 38!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 38
Jos van den Berg - Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
Drager Papier
€ 45
Piet van Boxel - Landschap in de Vaucluse kopen? Bied vanaf 100!
Piet van Boxel (1912-2001) Nederlands Landschap in de Vaucluse
Techniek Aquarel
Afmetingen 52.5 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Herman Bogman (jr.) - Gevels aan het water kopen? Bied vanaf 110!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands Gevels aan het water
Techniek Aquarel
Afmetingen 64 x 54 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Herman Bogman (jr.) - St. Janskerkhof te Den Bosch kopen? Bied vanaf 110!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands St. Janskerkhof te Den Bosch
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Sierk Schroder - MAN MET PIJP kopen? Bied vanaf 69!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands MAN MET PIJP
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 395!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 395
Jeanne Bieruma Oosting - 10 Houtgravures in boek - Soldaten en Burgers kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 10 Houtgravures in boek - Soldaten en Burgers
Techniek Gravure
Afmetingen 25 x 17 cm (h x b)
€ 175
Kees Andrea - "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen kopen? Bied vanaf 10!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 17 x 22.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Aap en de Kat
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30.2 x 23.3 cm (h x b)
€ 75
Han Krug - Ingelijst stilleven kopen? Bied vanaf 60!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Ingelijst stilleven
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 47.5 x 37.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Theodoor Heynes (1920-1990) Nederlands - Landschap - - ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Jan Burgerhout - Landschap kopen? Bied vanaf 40!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 72 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Ad Kikkert - Mediteraan Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Mediteraan Stadsgezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ad Kikkert - Havengezicht kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Havengezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jan Burgerhout - zeegezicht waarschijnlijk Bretagne kopen? Bied vanaf 50!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands zeegezicht waarschijnlijk Bretagne
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Burgerhout - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Aquarel
Afmetingen 66 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ad Kikkert - Haven gezicht (waarschijnlijk Zeeland) kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Haven gezicht (waarschijnlijk Zeeland)
Techniek Olieverf
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 60
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 475!
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 475
Kees Andrea - Stilleven met fruit en bloemen "France" kopen? Bied vanaf 150!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Stilleven met fruit en bloemen "France"
Techniek Aquarel
Afmetingen 71.5 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Sierk Schroder - zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands zonder titel
Techniek Houtskool
Afmetingen 87 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Sierk Schroder - geen titel kopen? Bied vanaf 300!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 70 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Bloemstilleven op tafel 1975
Techniek Aquarel
Afmetingen 55 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Sierk Schroder - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 150!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands vrouwenportret
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150