5. Haagse Aquarellisten

Haagse Aquarellisten

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1994

Haagse Aquarellisten

De Haagse Aquarellistenvereniging werd opgericht om het gebruik van waterverf in de kunst van de oprichters onderling te stimuleren. De behoefte bestond, naast de Hollandse Aquarellistenkring, ook bij aquarellisten in Den Haag aquarellisten onderling om zich te verengingen om de kunst van het aquarelleren te stimuleren en gezamenlijk te exposeren. Op 11 december 1994 werd in de sociëteit van Pulchri Studio de opheffingsvergadering gehouden wegens gebrek aan vernieuwende ideeën.

Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957 kopen? Bied vanaf 20!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957
TechniekAquarel
Afmetingen26 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972 kopen? Bied vanaf 20!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Sierk Schroder - Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 350!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Sierk Schroder - Zittend naakt - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 225!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Zittend naakt - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 475!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 400!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 400
Jos van den Berg - Fraaie kleine oplage (30) - eigen druk Ets - Storm te Ilpendam(N.H) gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Fraaie kleine oplage (30) - eigen druk Ets - Storm te Ilpendam(N.H) gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen20 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 1
Willem Jans Dijk - "Haventje van Laaxum" kopen? Bied vanaf 45!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands "Haventje van Laaxum"
TechniekLitho
Afmetingen32 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Burgerhout - Donkere wolken kustgezicht - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Donkere wolken kustgezicht - Gemengde techniek, Ingelijst
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Willem Jans Dijk - de Beurtman kopen? Bied vanaf 55!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands de Beurtman
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 200
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Sierk Schroder - 4 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 50
Herman Bogman (jr.) - "Stilleven met klaprozen" kopen? Bied vanaf 950!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands "Stilleven met klaprozen"
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Jos van den Berg - Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen kopen? Bied vanaf 38!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Charles J. Kemper - Grote inkt-tekening "Acrobaat" met atelier stempel kopen? Bied vanaf 38!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Grote inkt-tekening "Acrobaat" met atelier stempel
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Jos van den Berg - Aan de Franse Rivièra kopen? Bied vanaf 250!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Aan de Franse Rivièra
Afmetingen64 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Han Krug - Wilde planten - Zes houtsneden 1946 kopen? Bied vanaf 50!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Wilde planten - Zes houtsneden 1946
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees Andrea - "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen kopen? Bied vanaf 30!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen
Afmetingen17 x 22.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jos van den Berg - Verstilde droge naald Ets "Villefranche" 1964 - gesigneerd met inkt kopen? Bied vanaf 27!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Verstilde droge naald Ets "Villefranche" 1964 - gesigneerd met inkt
TechniekDroge Naald
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27
Kees Andrea - De Voorde en herfst kopen? Bied vanaf 300!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Voorde en herfst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 300
Willem Jans Dijk - Vallend water kopen? Bied vanaf 45!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands Vallend water
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 45
Kees Andrea - Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!)
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Han Krug - Ingelijst stilleven kopen? Bied vanaf 60!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Ingelijst stilleven
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen47.5 x 37.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jos van den Berg - droge naald Ets "Zelfportret en de Waal" 1964 - gesigneerd met inkt kopen? Bied vanaf 38!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands droge naald Ets "Zelfportret en de Waal" 1964 - gesigneerd met inkt
TechniekDroge Naald
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Charles J. Kemper - Twee (2) Inkt & houtskool tekeningen "vrouw in cafe en vrouw handwerkt" kopen? Bied vanaf 25!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Twee (2) Inkt & houtskool tekeningen "vrouw in cafe en vrouw handwerkt"
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen45 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ad Kikkert - Mediteraan Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Mediteraan Stadsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Theo Bitter - 3 portretten kopen? Bied vanaf 60!
Theo Bitter (1916-1994) Nederlands 3 portretten
TechniekLitho
Afmetingen27 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Burgerhout - Bretons dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 55!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Bretons dorpsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ad Kikkert - havengezicht kopen? Bied vanaf 75!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands havengezicht
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ad Kikkert - Havengezicht kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Havengezicht
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 200!
TechniekEts
Afmetingen31 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Jos van den Berg - Colosseum, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Colosseum, ets
TechniekEts
Afmetingen26 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Agnes van den Brandeler - Gezicht op Chatou, Frankrijk kopen? Bied vanaf 380!
Agnes van den Brandeler (1918-2002) Nederlands Gezicht op Chatou, Frankrijk
TechniekGouache
Afmetingen70 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 380
Jos van den Berg - Cagnes-sur-Mer kopen? Bied vanaf 450!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Cagnes-sur-Mer
Afmetingen58 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 450
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Aap en de Kat
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30.2 x 23.3 cm (h x b)
€ 75
Charles J. Kemper - Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941 kopen? Bied vanaf 100!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Charles J. Kemper - Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam
TechniekPotlood
Afmetingen20 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Cees Bolding - Jozef door zijn Broeders verkocht kopen? Bied vanaf 40!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Jozef door zijn Broeders verkocht
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Miep de Leeuwe - Landschap kopen? Bied vanaf 125!
Miep de Leeuwe (1912-2006) Nederlands Landschap
TechniekGouache
Afmetingen75 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Cees Bolding - Portret Volendamse dame kopen? Bied vanaf 100!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Portret Volendamse dame
Afmetingen51 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Arend en de Uil
TechniekEts/Aquatint
€ 75