5. Haagse Aquarellisten

Haagse Aquarellisten

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1994

Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Bloemstilleven op tafel 1975
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jos van den Berg - Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen kopen? Bied vanaf 27!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 165
Theo Bitter - 3 portretten kopen? Bied vanaf 60!
Theo Bitter (1916-1994) Nederlands 3 portretten
TechniekLitho
Afmetingen27 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Sierk Schroder - 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 40!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 40
Han Krug - Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 45!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken
Afmetingen25 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Wim Beuning - De kratten van het verre land - Litho kopen? Bied vanaf 42!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De kratten van het verre land - Litho
TechniekLitho
Afmetingen27 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Willem Jans Dijk - Vallend water kopen? Bied vanaf 35!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands Vallend water
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 35
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Twee vrouwen en een geit - Litho
TechniekLitho
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Wim Beuning - De vlinder op de vaas - Litho kopen? Bied vanaf 38!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De vlinder op de vaas - Litho
TechniekLitho
Afmetingen37 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 350
Jeanne Bieruma Oosting - Soldaten en Burgers kopen? Bied vanaf 150!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Soldaten en Burgers
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 150
Hens de Jong - Hora Sexta. Bloem. kopen? Bied vanaf 59!
Hens de Jong (1927-2003) Nederlands Hora Sexta. Bloem.
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Herman Bogman (jr.) - Aquarel, Dode vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands Aquarel, Dode vogels - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen100.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Jos van den Berg - Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 50!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
€ 50
Charles J. Kemper - Grote inkt-tekening "Acrobaat" met atelier stempel kopen? Bied vanaf 38!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Grote inkt-tekening "Acrobaat" met atelier stempel
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 38
Han Krug - Wilde planten - Zes houtsneden 1946 kopen? Bied vanaf 50!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Wilde planten - Zes houtsneden 1946
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees Andrea - "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen kopen? Bied vanaf 30!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen
Afmetingen17 x 22.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jos van den Berg - Verstilde droge naald Ets "Villefranche" 1964 - gesigneerd met inkt kopen? Bied vanaf 27!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Verstilde droge naald Ets "Villefranche" 1964 - gesigneerd met inkt
TechniekDroge Naald
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27
Kees Andrea - De Voorde en herfst kopen? Bied vanaf 300!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Voorde en herfst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 300
Kees Andrea - Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!)
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Han Krug - Ingelijst stilleven kopen? Bied vanaf 60!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Ingelijst stilleven
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen47.5 x 37.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jos van den Berg - droge naald Ets "Zelfportret en de Waal" 1964 - gesigneerd met inkt kopen? Bied vanaf 38!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands droge naald Ets "Zelfportret en de Waal" 1964 - gesigneerd met inkt
TechniekDroge Naald
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Charles J. Kemper - Twee (2) Inkt & houtskool tekeningen "vrouw in cafe en vrouw handwerkt" kopen? Bied vanaf 25!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Twee (2) Inkt & houtskool tekeningen "vrouw in cafe en vrouw handwerkt"
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen45 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ad Kikkert - Mediteraan Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Mediteraan Stadsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Burgerhout - Bretons dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 55!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Bretons dorpsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ad Kikkert - havengezicht kopen? Bied vanaf 75!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands havengezicht
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ad Kikkert - Havengezicht kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Havengezicht
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 200!
TechniekEts
Afmetingen31 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Jos van den Berg - Colosseum, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Colosseum, ets
TechniekEts
Afmetingen26 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Agnes van den Brandeler - Gezicht op Chatou, Frankrijk kopen? Bied vanaf 380!
Agnes van den Brandeler (1918-2002) Nederlands Gezicht op Chatou, Frankrijk
TechniekGouache
Afmetingen70 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 380
Jos van den Berg - Cagnes-sur-Mer kopen? Bied vanaf 450!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Cagnes-sur-Mer
Afmetingen58 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 450
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Aap en de Kat
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30.2 x 23.3 cm (h x b)
€ 75
Charles J. Kemper - Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941 kopen? Bied vanaf 100!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Charles J. Kemper - Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam
TechniekPotlood
Afmetingen20 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Miep de Leeuwe - Landschap kopen? Bied vanaf 125!
Miep de Leeuwe (1912-2006) Nederlands Landschap
TechniekGouache
Afmetingen75 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Cees Bolding - Portret Volendamse dame kopen? Bied vanaf 100!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Portret Volendamse dame
Afmetingen51 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Arend en de Uil
TechniekEts/Aquatint
€ 75
Jan Burgerhout - Aquarel: Paard met schelpenkar op het strand kopen? Bied vanaf 125!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Aquarel: Paard met schelpenkar op het strand
TechniekAquarel
Afmetingen49 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Otto B. de Kat - De Blauwe Tafel kopen? Bied vanaf 1500!
Otto B. de Kat (1907-1995) Nederlands De Blauwe Tafel
Afmetingen91 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Charles J. Kemper - stadsgezicht op Overschie kopen? Bied vanaf 75!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands stadsgezicht op Overschie
TechniekLitho
Afmetingen49 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Willem Jans Dijk - de Beurtman kopen? Bied vanaf 55!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands de Beurtman
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450