- Twee (2) door de bekende Rotterdamse Kunstschilder, graficus en illustrator Charles jean Kemper (1913-1985) in de jaren 40 en 50 gemaakte Inkt en Houtskool tekeningen. De tekeningen zijn gesigneerd en andere voorzien van zijn atelierstempel.
Charles Jean Kemper (1913-1985)
Charles Jean Kemper werd op 18 september 1913 in Heemstede geboren en is op 25 oktober 1985 in Rotterdam overleden. In 1951 richtte hij met Kees Franse, Jan Goedhart, Louis van Roode, Ed van zanden en Huib Noorlander de groep Argus op. Werd in 1968 lid van de Haagse Aquarellisten en in 1975 van Pulchri Studio in Den Haag. Kemper won in 1940 de eerste prijs van de wedstrijd 'Stadsgezichten' in Schiedam, in 1941 de eerste prijs in de gemeente Voorburg, in 1942 de zilveren Willink van Collenprijs en in 1953 de Havenprijs van de Rotterdamse Kunststichting. Zijn zoon, Charles Maarten Kemper, eveneens een gewaardeerd kunstenaar, overleed in 1982 op 38-jarige leeftijd. (Bron: Wikipedia.org)