Mooie aquarel van Jan Burgerhout. Titel: Paard met schelpenkar op het strand. Afmetingen: H49 x b70 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Biografie Jan Burgerhout
Johannes Adrianus Burgerhout was een Rotterdamse kunstschilder die 1 oktober 1919 werd geboren in de Maasstad en daar 25 augustus 1981 overleed. Hij werd opgeleid aan de plaatselijke academie waar hij les kreeg van David Bautz. Hij schilderde, tekende, aquarelleerde en lithografeerde in realistische trant landschappen (onder meer bouw- en graafwerk van het havengebied), haven- en stadsgezichten en portretten. Ook illustreerde hij kinderboeken. Met zijn collega Ad Kikkert trok hij bijna jaarlijks naar Bretagne om te schilderen. Jan Burgerhout was een zeer kundig kunstschilder en daarnaast een vrolijke en levenslustige man, geliefd bij collega’s. Hij was lid van de Haagse Aquarellisten en Pulchri Studio.