KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

311 aangeboden items / 5414 verkochte items

FA. (173 x Favoriet)
311 aangeboden items door deze verkoper
Oscar Goedhart - bronzen reliëf kopen? Bied vanaf 100!
Oscar Goedhart - bronzen reliëf

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
TechniekBrons
Afmetingen15 cm x 15 cm x 1.5 cm (h x b x d)
Gewicht710 g
GesigneerdHandgesigneerd

Aftersale items

Aftersale
Johan van Reede - Olieverf op doek: Jerrycans kopen? Bied vanaf 299!
Johan van Reede - Olieverf op doek: Jerrycans

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen57.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Gezicht op den Haag" - 2013 kopen? Bied vanaf 199!
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Gezicht op den Haag" - 2013

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2013
TechniekPotlood
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Yvan Theys - Pastel op papier, ingelijst - 1984 kopen? Bied vanaf 499!
Yvan Theys - Pastel op papier, ingelijst - 1984

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1984
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Corneille - ingelijste litho - zonder titel - 1962 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - ingelijste litho - zonder titel - 1962

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Hans Leyerzapf - zeefdruk: De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 199!
Hans Leyerzapf - zeefdruk: De gelukkige terugkeer

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen65 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Peter Vos - Pentekening: Bij ons in Holland - 1960 kopen? Bied vanaf 255!
Peter Vos - Pentekening: Bij ons in Holland - 1960

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1960
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Aftersale
Toon van Driel - 2 Pentekeningen: Toon op vakantie - "Heb je nog...?/Snik, ik hoop dat..." kopen? Bied vanaf 100!
Toon van Driel - 2 Pentekeningen: Toon op vakantie - "Heb je nog...?/Snik, ik hoop dat..."

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
A.R. Penck - Tekening in boek: Errinerung-Modell-Denkmal - 1999 kopen? Bied vanaf 225!
A.R. Penck - Tekening in boek: Errinerung-Modell-Denkmal - 1999

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekStift
Afmetingen11 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Rijvers - bronzen beeld: stier kopen? Bied vanaf 149!
Wim Rijvers - bronzen beeld: stier

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekBrons
Afmetingen19 cm x 8 cm x 9 cm (h x b x d)
Aftersale
Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1986 kopen? Bied vanaf 155!
Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1986

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Dirkje Kuik - Pentekening: "Aram en de bende van de boomstam" kopen? Bied vanaf 225!
Dirkje Kuik - Pentekening: "Aram en de bende van de boomstam"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 31 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 595!
Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 199!
Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1957
Afmetingen40 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Wim Rijvers - Bronzen beeld: Vogeltje in het riet (oplage : 1) - 1979 (+ boek) kopen? Bied vanaf 349!
Wim Rijvers - Bronzen beeld: Vogeltje in het riet (oplage : 1) - 1979 (+ boek)

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1979
TechniekBrons
Afmetingen10 cm x 15 cm x 12 cm (h x b x d)
Aftersale
Michiel D'hont - Kleuren ets ingelijst - 1971 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 85!
Michiel D'hont - Kleuren ets ingelijst - 1971 (nette lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Andre Dieteren - zeer grote tekening: Het kunstje - 1971 kopen? Bied vanaf 149!
Andre Dieteren - zeer grote tekening: Het kunstje - 1971

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekPotlood
Afmetingen110 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Keiko Minami - Ingelijste ets: Bloemverkoopster - 1959 kopen? Bied vanaf 275!
Keiko Minami - Ingelijste ets: Bloemverkoopster - 1959

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1959
TechniekEts
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jean Pierre Yvaral - complete serie van 3 zeefdrukken: Abstract kopen? Bied vanaf 399!
Jean Pierre Yvaral - complete serie van 3 zeefdrukken: Abstract

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen48 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Frits van Eeden - Tekening: Naakte dame kopen? Bied vanaf 75!
Frits van Eeden - Tekening: Naakte dame

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pieter Dupont - ets: Booten - 1894 kopen? Bied vanaf 89!
Pieter Dupont - ets: Booten - 1894

Prenten voor 1900

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1894
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Aftersale
Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: Toeschouwers in blauw kopen? Bied vanaf 795!
Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: Toeschouwers in blauw

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Aftersale
Martin van Wordragen - Olieverf op karton: figuur - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Martin van Wordragen - Olieverf op karton: figuur - 1993

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1993
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Gerriet Postma - Gouache: Torero - 1989(Groot werk in passe-partout) kopen? Bied vanaf 275!
Gerriet Postma - Gouache: Torero - 1989(Groot werk in passe-partout)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen73 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002 kopen? Bied vanaf 199!
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
TechniekGouache
Afmetingen105 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Frits van Eeden - Potlood tekening: Dieren kopen? Bied vanaf 75!
Frits van Eeden - Potlood tekening: Dieren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPotlood
Afmetingen50.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pieter Dupont - ets: "Vaart met roeiboot" - 1895 kopen? Bied vanaf 89!
Pieter Dupont - ets: "Vaart met roeiboot" - 1895

Prenten voor 1900

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1894
TechniekEts
Afmetingen28.5 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Aftersale
Pieter Dupont - ets: a/d Schinkel - 1895 kopen? Bied vanaf 89!
Pieter Dupont - ets: a/d Schinkel - 1895

Prenten voor 1900

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1895
TechniekEts
Afmetingen14.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Aftersale
Kees van Dongen - Roman met 25 originele kleuren litho's: Les Le Lepreuses - 1947 kopen? Bied vanaf 1075!
Kees van Dongen - Roman met 25 originele kleuren litho's: Les Le Lepreuses - 1947

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
Aftersale
Hans Hartung - Litho - Abstrakt kopen? Bied vanaf 750!
Hans Hartung - Litho - Abstrakt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

VerzendingInternationaal

TechniekLitho
Afmetingen101 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Theo Mackaay - Olieverf: voorstelling van een naakte dame - "Aphrodite" kopen? Bied vanaf 995!
Theo Mackaay - Olieverf: voorstelling van een naakte dame - "Aphrodite"

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen103.5 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Aftersale
Rob Scholte - Zeefdruk: Pacifisme - 1998 kopen? Bied vanaf 155!
Rob Scholte - Zeefdruk: Pacifisme - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
Afmetingen63 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Harry van Kuyk - Reliefdruk, Geometrische diepdruk - 1972 kopen? Bied vanaf 249!
Harry van Kuyk - Reliefdruk, Geometrische diepdruk - 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1972
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen41.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Rob Kars - Gouache: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 65!
Rob Kars - Gouache: Abstracte compositie

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekGouache
Afmetingen78 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Shusaku Arakawa - Zeefdruk: The old story kopen? Bied vanaf 495!
Shusaku Arakawa - Zeefdruk: The old story

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen90 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pieter Alewijns - Ingelijste ets: Facif kopen? Bied vanaf 35!
Pieter Alewijns - Ingelijste ets: Facif

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen75.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen82.5 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen41.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ronald Tolman - Ets: Fighting men - 1980(zeldzaam, klein oplage van 7 !) kopen? Bied vanaf 149!
Ronald Tolman - Ets: Fighting men - 1980(zeldzaam, klein oplage van 7 !)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Toon de Jong - Ingelijste ets: Stadsgezicht met kerktoren kopen? Bied vanaf 115!
Toon de Jong - Ingelijste ets: Stadsgezicht met kerktoren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen68 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!) kopen? Bied vanaf 110!
Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 695!
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1995
TechniekBrons
Afmetingen14 cm x 15 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Sjer Jacobs - Beeld - keramiek - 2001 kopen? Bied vanaf 299!
Sjer Jacobs - Beeld - keramiek - 2001

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
TechniekKeramiek
Afmetingen24 cm x 24 cm x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd