5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

De Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars (BBK) is opgericht om de belangen van professionele beeldend kunstenaars te verdedigen. De vereniging werd opgericht vanuit het antifascistische Comité van Kunstenaars, de Bond van Kunstenaars ter Verdediging van de Kultuur en de Socialistische Kunstenaars Kring. De organisatie profileert zichzelf als vakbond voor kunstenaars, en heeft ongeveer 2000 leden.

Constant - "Les trois espaces" - 1992 - Jean-Clarence Lambert - Franse editie - Als nieuw! kopen? Bied vanaf 55!
Constant (1920-2005) Nederlands "Les trois espaces" - 1992 - Jean-Clarence Lambert - Franse editie - Als nieuw!
TechniekHardcover
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Theo Niermeijer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Zonder titel
Afmetingen22 x 55.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Willem de Vries - Naderend onweer kopen? Bied vanaf 325!
Willem de Vries (1948) Nederlands Naderend onweer
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Kees Okx - message nocturne kopen? Bied vanaf 60!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands message nocturne
TechniekEts
Afmetingen39 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Geert Meyer - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Geert Meyer (1937) Nederlands Winterlandschap
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Guillaume Lo-A-Njoe - Persoon en vogel (?) kopen? Bied vanaf 190!
Guillaume Lo-A-Njoe (1937) Nederlands Persoon en vogel (?)
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 190
1 bieding
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1997
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex kopen? Bied vanaf 45!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Afmetingen46 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Afmetingen42 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Jon Marten - Litho: "Sluipende tijd" kopen? Bied vanaf 50!
Jon Marten (1934) Nederlands Litho: "Sluipende tijd"
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Bob ten Hoope - Litho: Liggend naakt - 1987 kopen? Bied vanaf 59!
Bob ten Hoope (1920-2014) Nederlands Litho: Liggend naakt - 1987
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Wim Motz - lot van vier werken kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands lot van vier werken
TechniekLitho
Afmetingen56 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Verhoeven - zeezicht kopen? Bied vanaf 25!
Jan Verhoeven (1917-1997) Nederlands zeezicht
Afmetingen60 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Fon Klement - Souvenance kopen? Bied vanaf 320!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Souvenance
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 320
Friso ten Holt - rode zuring velden 1973 kopen? Bied vanaf 200!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands rode zuring velden 1973
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Friso ten Holt - Ruiters kopen? Bied vanaf 40!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ruiters
TechniekLitho
Afmetingen48 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Jaap Hillenius - Figuur kopen? Bied vanaf 30!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Figuur
TechniekEts
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Bessel Kok - Pastelkrijt , ‘Bloementuin’ – 1989 kopen? Bied vanaf 70!
Bessel Kok (1927-1991) Nederlands Pastelkrijt , ‘Bloementuin’ – 1989
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Bessel Kok - Collage & pastelkrijt , The Repairman + Boek ‘Bedrijf in beeld’ – 1986 kopen? Bied vanaf 100!
Bessel Kok (1927-1991) Nederlands Collage & pastelkrijt , The Repairman + Boek ‘Bedrijf in beeld’ – 1986
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Bessel Kok - Ingelijst, Collage & pastelkrijt , De Storm – 1987 kopen? Bied vanaf 100!
Bessel Kok (1927-1991) Nederlands Ingelijst, Collage & pastelkrijt , De Storm – 1987
Afmetingen73 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Bessel Kok - Ingelijst, Collage & acrylverf , Metamorphosis + Boek ‘Bedrijf in beeld’ – 1987 kopen? Bied vanaf 100!
Bessel Kok (1927-1991) Nederlands Ingelijst, Collage & acrylverf , Metamorphosis + Boek ‘Bedrijf in beeld’ – 1987
Afmetingen83 x 107 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Constant - Revolutie kopen? Bied vanaf 275!
Constant (1920-2005) Nederlands Revolutie
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Ru van Rossem - David en Bathseba kopen? Bied vanaf 55!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands David en Bathseba
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Jaap Hiddink - gezicht op onbekende molen kopen? Bied vanaf 700!
Jaap Hiddink (1910) Nederlands gezicht op onbekende molen
Afmetingen105 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Rene Brone - Whitbred Round The World Race Stormy Weather kopen? Bied vanaf 75!
Rene Brone (1944) Nederlands Whitbred Round The World Race Stormy Weather
Afmetingen98 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Sees Vlag - Bruine tafel , blauwe schotel kopen? Bied vanaf 95!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Bruine tafel , blauwe schotel
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 95
1 bieding
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 245!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 245
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Sees Vlag - ‘S-Gravenhage Nieuwe Kerk kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands ‘S-Gravenhage Nieuwe Kerk
Afmetingen50.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Anton Martineau - Litho - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho - 1998
TechniekLitho
Afmetingen100 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
TechniekLitho
Afmetingen100 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Anton Martineau - Litho:poetry of a dual talent kopen? Bied vanaf 45!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho:poetry of a dual talent
TechniekLitho
Afmetingen46.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
TechniekLitho
Afmetingen100 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Fon Klement - Ingelijste aquarel: Narcissen - 1997 kopen? Bied vanaf 299!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste aquarel: Narcissen - 1997
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Afmetingen43.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Cor Jaring - Foto: Leger des Heils met majoor Bosshardt kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto: Leger des Heils met majoor Bosshardt
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
€ 125
TechniekEts
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Rob Clous - Ets: Het slepertje - 1978 kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands Ets: Het slepertje - 1978
TechniekEts
Afmetingen40 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Ko Oosterkerk - "vogelliefde" kopen? Bied vanaf 75!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands "vogelliefde"
TechniekDroge Naald
Afmetingen49 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75