5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

De Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars (BBK) is opgericht om de belangen van professionele beeldend kunstenaars te verdedigen. De vereniging werd opgericht vanuit het antifascistische Comité van Kunstenaars, de Bond van Kunstenaars ter Verdediging van de Kultuur en de Socialistische Kunstenaars Kring. De organisatie profileert zichzelf als vakbond voor kunstenaars, en heeft ongeveer 2000 leden.

Akke Sins - Course te Geraardsbergen kopen? Bied vanaf 50!
Akke Sins (1928) Nederlands Course te Geraardsbergen
Afmetingen67 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Frits Vanen - R. Nieuwenhuizen kopen? Bied vanaf 50!
Frits Vanen (1933) Nederlands R. Nieuwenhuizen
TechniekEts
Afmetingen60.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Alex Asperslagh - Zeldzaam gedecoreerd bord met spuitwerk kopen? Bied vanaf 75!
Alex Asperslagh (1901-1984) Nederlands Zeldzaam gedecoreerd bord met spuitwerk
TechniekKeramiek
Afmetingen24 x 24 x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 80!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Belzhasar's feest - Ets
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 35!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Tombe
Afmetingen66 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex kopen? Bied vanaf 40!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Afmetingen46 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Fon Klement - Bleu Grissant kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Bleu Grissant
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Sierk Schroder - Naakt met handdoek kopen? Bied vanaf 525!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Naakt met handdoek
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen67 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 525
Sierk Schroder - Staand vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 375!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Staand vrouwelijk naakt
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen80 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 399!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder titel
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 399
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Twee hanen (Groot) kopen? Bied vanaf 450!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Twee hanen (Groot)
Afmetingen151.5 x 300 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Maya Wildevuur - Acryl en goudverf op doek, Autum - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl en goudverf op doek, Autum - Ingelijst (Groot)
Afmetingen80 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 500
1 bieding
Gerrit de Jong - Stilleven boek en schelp kopen? Bied vanaf 1000!
Gerrit de Jong (1905-1978) Nederlands Stilleven boek en schelp
Afmetingen42 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Ciano Siewert - Aquarel - 1976 kopen? Bied vanaf 100!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Aquarel - 1976
TechniekAquarel
Afmetingen53.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Eric Claus - Bronzen sculptuur: Colombina - 2003 (Oplage slechts 8 stuks) kopen? Bied vanaf 1250!
Eric Claus (1935) Nederlands Bronzen sculptuur: Colombina - 2003 (Oplage slechts 8 stuks)
TechniekBrons
Afmetingen23 x 5 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht2324 g
€ 1.250
Kees Verkade - Ingelijste litho: "Joie exuberante" I - II - 2008(Nette lijst) kopen? Bied vanaf 100!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Ingelijste litho: "Joie exuberante" I - II - 2008(Nette lijst)
TechniekLitho
Afmetingen63 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Mel Westenburg - Olieverf op doek, Schepen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Mel Westenburg (1922-2004) Nederlands Olieverf op doek, Schepen - Ingelijst
Afmetingen56 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Sierk Schroder - geen titel kopen? Bied vanaf 300!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands geen titel
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Sierk Schroder - zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands zonder titel
TechniekHoutskool
Afmetingen87 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Akke Sins - Herfst Jekerdal kopen? Bied vanaf 100!
Akke Sins (1928) Nederlands Herfst Jekerdal
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Sierhuis - Sevilla kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Sevilla
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil kopen? Bied vanaf 100!
Woody van Amen (1936) Nederlands foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil
TechniekAquarel
Afmetingen14.5 x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Dirk Breed - Ingelijste olieverf op doek: Brug in Noord Hollands landschap kopen? Bied vanaf 1750!
Dirk Breed (1920-2004) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Brug in Noord Hollands landschap
Afmetingen61 x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.750
Frank Letterie - Gezin: Het geborgen begin - met certificaat, nummer 417 kopen? Bied vanaf 125!
Frank Letterie (1931) Nederlands Gezin: Het geborgen begin - met certificaat, nummer 417
TechniekOverig
Afmetingen16 x 14 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1530 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Anton Martineau - Gemengde techniek op papier - Vrije Compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 100!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op papier - Vrije Compositie - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Ciano Siewert - Litho Kasteel Waardenburg kopen? Bied vanaf 10!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Litho Kasteel Waardenburg
TechniekLitho
Afmetingen29.5 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 10
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Zonder titel
TechniekDroge Naald
Afmetingen58 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Ciano Siewert - Litho: Hollands landschap kopen? Bied vanaf 50!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Litho: Hollands landschap
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Ab Steenvoorden - Landschap kopen? Bied vanaf 40!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Landschap
TechniekEts
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Sam Middleton - Zeefdruk: Drumsticks - 1995 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Drumsticks - 1995
Afmetingen41 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Concerto- 1995
Afmetingen41 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125