Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets

Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 85!
Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 85!
  • Ru van Rossem (1924-2007)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage78/100
Ets door Ru van Rossem
Voorstelling van Belshazzar's feest
Losbladig, beeldmaat 47x62, bladmaat 53x70
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Ru van Rossem '64'
Getiteld en genummerd l.o.: 'Belzhasar's Feest' en '78/100'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Belsazzar was de zoon en kroonprins van Nabonidus (556-539 BC), de laatste koning van het Nieuw-Babylonische Rijk.
Het thema is gebaseerd op het verhaal uit het oud-testamentarische boek Daniel over het teken aan de wand, de tekst 'Mene mene tekel ufarsin', die onheil voorspelt aan de Babylonische heerser Belsazar.
Miniem scheurtje in blad, middenboven, buiten de voorstelling (zie laatste afbeelding).
Valt zo weg achter een passepartout.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Openingsbod € 85
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd28-4-2024 om 9:33
Eindtijd3-5-2024 om 20:42