5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Vanaf 1912 organiseerde de Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'de Grafische' jaarlijks een expositie waarbij werken van een hoge kwalitatieve waarde werden tentoongesteld. De Grafische bood kunstenaars een platform om hun werk te exposeren en verkopen. Op de exposities kon werk door de bezoekers ook direct aangekocht worden. Vanwege het aanzien dat de werken van de Grafische kregen, werden de exposities gehouden in gerenommeerde musea en expositieruimten, zoals het Stedelijk Museum in Amsterdam, het Bonnefanten museum in Maastricht en zelfs in het Nationaal Museum van Stockholm. Via de Grafische werden de ontwikkelingen binnen de grafische wereld zichtbaar gemaakt voor het publiek. Daarnaast konden de kunstenaars ook onderling hun werken zien waardoor ideeën werden uitgewisseld. In totaal zijn er een kleine 200 kunstenaars lid geweest van de Grafische.

Er worden 138 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Frederika Broeksmit - Ets: Landschap met molens bij Hilligersberg kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets: Landschap met molens bij Hilligersberg

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen37 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Tekening en ets : Hollandse trekschuit op de rivier kopen? Bied vanaf 75!
Frederika Broeksmit - Tekening en ets : Hollandse trekschuit op de rivier

Tekening / Aquarel

TechniekAquarel
Afmetingen29.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Delfshaven kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Delfshaven

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Frederika Broeksmit - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen37.5 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Strube - Kerstavond in 1850 te Breda kopen? Bied vanaf 45!
Jan Strube - Kerstavond in 1850 te Breda

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMarinavdP

TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Fon Klement - Sospedon kopen? Bied vanaf 175!
Fon Klement - Sospedon

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPJSteen

Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Deodatus - De graveur - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Jan Deodatus - De graveur - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - Jazz-scene - Litho handdruk kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Jazz-scene - Litho handdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Giesen - Doornstruik met zaadappels - Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!
Jan Giesen - Doornstruik met zaadappels - Houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen24 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Roofvogel. kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Roofvogel.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem den Ouden - rivierlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Willem den Ouden - rivierlandschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunst345

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Werner Moonen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Werner Moonen - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1976
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - MARIJKE kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik - MARIJKE

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

TechniekLitho
Afmetingen33.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum) kopen? Bied vanaf 95!
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 40!
Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1954
TechniekLitho
Afmetingen20 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1945
TechniekGouache
Afmetingen38 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fokko Mees - Grafiekmap 1924 Prometheus Amsterdam - fraaie Houtsnede op papier "de Clown" kopen? Bied vanaf 23!
Fokko Mees - Grafiekmap 1924 Prometheus Amsterdam - fraaie Houtsnede op papier "de Clown"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1924
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lou Strik - ambachtelijk Grafisch meesterwerkje - Hout/Linosnede "met de trein" gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Lou Strik - ambachtelijk Grafisch meesterwerkje - Hout/Linosnede "met de trein" gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913 kopen? Bied vanaf 20!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1973
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Windhorst - Plaslandschap - Olieverf op canvas - Gesigneerd - 1919 kopen? Bied vanaf 1!
Johan Windhorst - Plaslandschap - Olieverf op canvas - Gesigneerd - 1919

Geplaatst doorStationsider

Jaartal1919
Afmetingen50 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMBZ

Jaartal2000
TechniekPotlood
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 43!
Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - Bevrijding kopen? Bied vanaf 55!
Wim Motz - Bevrijding

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbruk21

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223 kopen? Bied vanaf 195!
Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1983
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Titel : Metamorfose. Uit 1960. kopen? Bied vanaf 70!
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Titel : Metamorfose. Uit 1960.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Windhorst - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Johan Windhorst - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bezemer - Kleurenlitho enigste exemplaar met vogels kopen? Bied vanaf 70!
Jan Bezemer - Kleurenlitho enigste exemplaar met vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!
Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekEts
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!
Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen39 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1979
TechniekDroge Naald
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hans van Dokkum - Zeemansgraf kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Dokkum - Zeemansgraf

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordedelft

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Michielsen - Rode uil, ets met reliëf kopen? Bied vanaf 50!
Jan Michielsen - Rode uil, ets met reliëf

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen55 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Theo Ros - Ets - Titel: "Processie" - 1964 (oplage slechts 2 stuks!) kopen? Bied vanaf 49!
Theo Ros - Ets - Titel: "Processie" - 1964 (oplage slechts 2 stuks!)

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Motz - de gehangene (met een 3e figuur erbij afgebeeld) kopen? Bied vanaf 35!
Wim Motz - de gehangene (met een 3e figuur erbij afgebeeld)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

TechniekLitho
Afmetingen54.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius kopen? Bied vanaf 35!
Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkeesheerkens

Jaartal1925
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Aftersale
Theo Ros - Strandpaviljoen en Groenteveiling Langendijk kopen? Bied vanaf 25!
Theo Ros - Strandpaviljoen en Groenteveiling Langendijk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkeesheerkens

Jaartal1974
TechniekOffset
Afmetingen33 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Strube - ik ruik mensen vlees kopen? Bied vanaf 300!
Jan Strube - ik ruik mensen vlees

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsnoetje1970

Jaartal1943
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kees Spermon - litho - 'No.... words I' - 1981 kopen? Bied vanaf 50!
Kees Spermon - litho - 'No.... words I' - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Kees Spermon - Grote kleurenets - 'Het gewapende hoofd' - 1988 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 80!
Kees Spermon - Grote kleurenets - 'Het gewapende hoofd' - 1988 (Kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Mien Cambier van Nooten - litho | 'Paard-man-vogel' kopen? Bied vanaf 40!
Mien Cambier van Nooten - litho | 'Paard-man-vogel'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Hans van Dokkum - linosnede | 'Huis in Toscane' kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum - linosnede | 'Huis in Toscane'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen38 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst