Over de kunstenaar:
Adriana Johanna Wilhelmina Bieruma Oosting werd 5 februari 1898 in Leeuwarden geboren. Als grafisch kunstenares is zij vooral na de Tweede Wereldoorlog bekend geworden. Ze overleed op 14 juli 1994 op 96-jarige leeftijd in Almen.
Over het boek:
Boek met 12 etsen van de Nederlandse kunstenares Jeanne Bieruma Oosting. Betreft de fabels van La Fontaine. Het boek is uitgegeven in 1945. Genummerd 640 van 1000. Gesigneerd exemplaar.
Foto 2: Fabel De krekel en de mier
Foto 3: Fabel De raaf en de Vos
Foto 4: Fabel De kikvorsch, die zich zoo groot wil maken als de os
Foto 5: Fabel De stads-rat en de veld-rat
Foto 6: Fabel De wolf en het lam
Foto 7: Fabel De vos en de ooievaar
Foto 8: Fabel De leeuw en de rat
Foto 9: Fabel De vos en de druiven
Foto 10: Fabel De arend en de uil
Foto 11: Fabel De haas en de schildpad
Foto 12: Fabel De twee hanen
Foto 13: Fabel De aap en de kat
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woerden, Nederland
Tot 2 kg.
€ 7,95