5. Realisten

Realisten

Opgericht in 1948

De Realisten

De groep de Realisten werd opgericht als antwoord op de vernieuwing en de steeds groter wordende abstractie in de kunst. Ze wilden dan ook graag figuratieve expressionistische kunst ontwikkelen en haalden hun inspiratie uit de werken van de Duits expressief werkende kunstenaars. In 1965 richtten de Realisten een galerie op in Amsterdam, genaamd 'Kabinet Floret'. Hier werden werken geëxposeerd van realistisch werkende kunstenaars.

Carel Willink - Arcadian Landscape kopen? Bied vanaf 675!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Arcadian Landscape
TechniekLitho
Afmetingen78 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 675
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Aap en de Kat
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30.2 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Herman Berserik - Ingelijste litho: De koe van Cara kopen? Bied vanaf 150!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ingelijste litho: De koe van Cara
TechniekLitho
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 265
9 biedingen
Jan Mensinga - litho kopen? Bied vanaf 50!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands litho
TechniekLitho
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - circus Medrano kopen? Bied vanaf 299!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands circus Medrano
TechniekEts
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Nicolaas Wijnberg - VERHALEN kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands VERHALEN
TechniekEts
Afmetingen15 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Co Westerik - Volkszeebad 1956 kopen? Bied vanaf 295!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Volkszeebad 1956
TechniekLitho
Afmetingen72.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Co Westerik - De losgelaten vlieger kopen? Bied vanaf 245!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands De losgelaten vlieger
TechniekLitho
Afmetingen74 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 245
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Arend en de Uil
TechniekEts/Aquatint
€ 75
Carel Willink - Versailles kopen? Bied vanaf 950!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Versailles
Afmetingen123 x 106 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 950
Co Westerik - Onbekend kopen? Bied vanaf 499!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Onbekend
TechniekLitho
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Co Westerik - 6 boeken kopen? Bied vanaf 60!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands 6 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen30.5 x 30.5 cm (h x b)
€ 60
Jan Peeters - Theetuin kopen? Bied vanaf 250!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Theetuin
TechniekGouache
Afmetingen62 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Herman Berserik - ets - 1971 kopen? Bied vanaf 99!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands ets - 1971
TechniekEts
Afmetingen63.5 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Co Westerik - handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999 kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999
Afmetingen37 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255
Jan Groenestein - Paarden in wei kopen? Bied vanaf 120!
Jan Groenestein (1919-1971) Nederlands Paarden in wei
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Nicolaas Wijnberg - Dooie visiesvreters, litho kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Dooie visiesvreters, litho
TechniekLitho
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees Andrea - "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen kopen? Bied vanaf 30!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen
Afmetingen17 x 22.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 30
Jan Peeters - Opbouw kopen? Bied vanaf 60!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Opbouw
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Nicolaas Wijnberg - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho - 1979
TechniekLitho
Afmetingen32 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Herman Berserik - ets-1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands ets-1981
TechniekEts
Afmetingen50 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Theo Kurpershoek - Bus naar Den Haag kopen? Bied vanaf 250!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands Bus naar Den Haag
TechniekEts
Afmetingen37 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Mensinga - omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen54 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Kees Andrea - De Voorde en herfst kopen? Bied vanaf 300!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Voorde en herfst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 300
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets: meisje met pop - 1977
TechniekEts
Afmetingen25 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Herman Berserik - Litho kopen? Bied vanaf 69!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen51 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Nicolaas Wijnberg - Litho: Lof van het buiten tekenen - 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Lof van het buiten tekenen - 1980
TechniekLitho
Afmetingen32 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 620!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 620
Nicolaas Wijnberg - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho - 1980
TechniekLitho
Afmetingen32 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Nicolaas Wijnberg - litho: gepocheerde heilbot - 1977 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands litho: gepocheerde heilbot - 1977
TechniekLitho
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Kees Andrea - Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!)
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47.5 cm (h x b)
€ 59
Nicolaas Wijnberg - Litho: Lof van het buiten tekenen - 1979 kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Lof van het buiten tekenen - 1979
TechniekLitho
Afmetingen47 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Co Westerik - Ingelijste aquarel: Aan tafel - 2004 kopen? Bied vanaf 995!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste aquarel: Aan tafel - 2004
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
Herman Gordijn - Leidsestraat, aquatint ets (groot) kopen? Bied vanaf 295!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Leidsestraat, aquatint ets (groot)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen79 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 259!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands ingelijste gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 259
Herman Gordijn - Houtsnede op Japans papier - 1984 kopen? Bied vanaf 225!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Houtsnede op Japans papier - 1984
Afmetingen60 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 225
Nicolaas Wijnberg - BLOEIENDE ARTISJOK kopen? Bied vanaf 70!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands BLOEIENDE ARTISJOK
TechniekLitho
Afmetingen26 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Hubert van Lith - In afwachting kopen? Bied vanaf 450!
Hubert van Lith (1908-1977) Nederlands In afwachting
TechniekBrons
Afmetingen34 x 14.8 x 16 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jan Mensinga - Mansfiguur kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Mansfiguur
TechniekLitho
Afmetingen27 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Herman Berserik - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets - 1971
TechniekEts
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45