5. Realisten

Realisten

Opgericht in 1948

De Realisten

De groep de Realisten werd opgericht als antwoord op de vernieuwing en de steeds groter wordende abstractie in de kunst. Ze wilden dan ook graag figuratieve expressionistische kunst ontwikkelen en haalden hun inspiratie uit de werken van de Duits expressief werkende kunstenaars. In 1965 richtten de Realisten een galerie op in Amsterdam, genaamd 'Kabinet Floret'. Hier werden werken geëxposeerd van realistisch werkende kunstenaars.

Co Westerik - Ingelijste kleurenlitho - 2003 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleurenlitho - 2003 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Co Westerik - Ingelijste kleurenlitho: "Am Waldrand" - 1995 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleurenlitho: "Am Waldrand" - 1995 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk - 1996 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste zeefdruk - 1996 (nette lijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Nicolaas Wijnberg - Kleurenlitho: Interieur - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Kleurenlitho: Interieur - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 399!
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 23.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Herman Berserik - Litho: Olieampje - 1988 kopen? Bied vanaf 65!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Litho: Olieampje - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 20 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 65
Nicolaas Wijnberg - Kleurenlitho: Badende mythische figuren - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Kleurenlitho: Badende mythische figuren - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Harlekijnen met vliegers en hond
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 39
Nicolaas Wijnberg - Kleurenlitho: Boerderijen Blaricum - 1947 kopen? Bied vanaf 35!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Kleurenlitho: Boerderijen Blaricum - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35
Jeanne Bieruma Oosting - aquarel: stilleven (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 650!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands aquarel: stilleven (mooie lijst!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Bok en Haan
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 39
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede: Twee kameleons kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede: Twee kameleons
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31.5 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Nicolaas Wijnberg - Kleurenlitho: Zuid Franse visser - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Kleurenlitho: Zuid Franse visser - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 49
Herman Berserik - De Fiets, Kleurenlitho 1969, oplage 12/23 kopen? Bied vanaf 50!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands De Fiets, Kleurenlitho 1969, oplage 12/23
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Kees Andrea - Geit bij personen in een kamer - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Geit bij personen in een kamer - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Jaap Ploos van Amstel - Hardcover 2008 & cat. Haarlem 1992 kopen? Bied vanaf 40!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands Hardcover 2008 & cat. Haarlem 1992
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 40
Jeanne Bieruma Oosting - De Aap en de Kat - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands De Aap en de Kat - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
€ 65
Herman Gordijn - Herman Gordijn zonder titel kopen? Bied vanaf 325!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Herman Gordijn zonder titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Nicolaas Wijnberg - BLOEIENDE ARTISJOK kopen? Bied vanaf 35!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands BLOEIENDE ARTISJOK
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Carel Willink - Gebroken stilleven met roofvogel - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Gebroken stilleven met roofvogel - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
€ 60
Jan Mensinga - omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Hans Bayens - Pieter Stuyvesant (Brons) kopen? Bied vanaf 110!
Hans Bayens (1924-2003) Nederlands Pieter Stuyvesant (Brons)
Techniek Brons
Afmetingen 13 x 6 x 4 cm (h x b x d)
€ 110
Herman Berserik - Fraaie "brush" ets | 1960 | meisje met pop | zeer kleine oplage (15) potloodges. kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Fraaie "brush" ets | 1960 | meisje met pop | zeer kleine oplage (15) potloodges.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30.3 x 41.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 80
Jeanne Bieruma Oosting - Grote monochrome Litho "Hoogeschoolnummer" 1948 - potloodgesign- oplage 12! kopen? Bied vanaf 168!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Grote monochrome Litho "Hoogeschoolnummer" 1948 - potloodgesign- oplage 12!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 168
Kees Andrea - Litho: Baadsters kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Baadsters
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
Jan Mensinga - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Fluitspeelsters en dansers
Techniek Litho
€ 39
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
Nicolaas Wijnberg - Picknick aan het meer kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Picknick aan het meer
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Jan Mensinga - 5 Ratten kopen? Bied vanaf 70!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands 5 Ratten
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Glasschade
€ 70
Nicolaas Wijnberg - Groep Poppen kopen? Bied vanaf 350!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Groep Poppen
Techniek Gouache
Afmetingen 36 x 49 cm (h x b)
Drager Papier
€ 350
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 65
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zeg maar dag met het handje
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 75
Nicolaas Wijnberg - Litho: Lof van het buiten tekenen - 1979 kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Lof van het buiten tekenen - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963 kopen? Bied vanaf 295!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: Knikkeren - 1963
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 395!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 395
Jeanne Bieruma Oosting - 10 Houtgravures in boek - Soldaten en Burgers kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 10 Houtgravures in boek - Soldaten en Burgers
Techniek Gravure
Afmetingen 25 x 17 cm (h x b)
€ 175
Herman Berserik - Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979 kopen? Bied vanaf 600!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 63 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 600
Carel Willink - Arcadian Landscape kopen? Bied vanaf 549!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Arcadian Landscape
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 549
Kees Andrea - "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen kopen? Bied vanaf 10!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 17 x 22.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Aap en de Kat
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30.2 x 23.3 cm (h x b)
€ 75
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Theodoor Heynes (1920-1990) Nederlands - Landschap - - ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 150!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150