Co Westerik (1924-2018) Volkszeebad 1956
Techniek | Litho |
Afmetingen | 72.5 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 265
1 bieding