5. Realisten

Realisten

Opgericht in 1948

De Realisten

De groep de Realisten werd opgericht als antwoord op de vernieuwing en de steeds groter wordende abstractie in de kunst. Ze wilden dan ook graag figuratieve expressionistische kunst ontwikkelen en haalden hun inspiratie uit de werken van de Duits expressief werkende kunstenaars. In 1965 richtten de Realisten een galerie op in Amsterdam, genaamd 'Kabinet Floret'. Hier werden werken geëxposeerd van realistisch werkende kunstenaars.

Co Westerik - Volkszeebad 1956 kopen? Bied vanaf 265!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Volkszeebad 1956
TechniekLitho
Afmetingen72.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 265
1 bieding
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Theo Kurpershoek - IJmuiden april '83 kopen? Bied vanaf 200!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands IJmuiden april '83
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 400!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 400
Herman Berserik - Popje kopen? Bied vanaf 40!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Popje
TechniekEts
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Nicolaas Wijnberg - Litho: Lof van het buiten tekenen - 1979 kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Lof van het buiten tekenen - 1979
TechniekLitho
Afmetingen47 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho: Berlin - 1920
TechniekLitho
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Herbert Fiedler - Soldaat kopen? Bied vanaf 150!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands Soldaat
TechniekAquarel
Afmetingen45.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 150
Co Westerik - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Litho, Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen16 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Jan Mensinga - Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst
TechniekMonotype
Afmetingen45.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Herman Gordijn - Ets: Vrouwen op stelten - 1963 kopen? Bied vanaf 395!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: Vrouwen op stelten - 1963
TechniekEts
Afmetingen44 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963 kopen? Bied vanaf 295!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: Knikkeren - 1963
TechniekEts
Afmetingen32 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Herman Gordijn - Kalender 1988 & boek kopen? Bied vanaf 60!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Kalender 1988 & boek
TechniekSoftcover
Afmetingen24 x 26.5 cm (h x b)
€ 60
Hans van Norden - "Zie je wel" & "in fluisteren" kopen? Bied vanaf 60!
Hans van Norden (1915-2011) Nederlands "Zie je wel" & "in fluisteren"
TechniekMonotype
Afmetingen18 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Co Westerik - 6 boeken kopen? Bied vanaf 60!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands 6 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen30.5 x 30.5 cm (h x b)
€ 60
Jan Peeters - Theetuin kopen? Bied vanaf 250!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Theetuin
TechniekGouache
Afmetingen62 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255
Jan Groenestein - Paarden in wei kopen? Bied vanaf 120!
Jan Groenestein (1919-1971) Nederlands Paarden in wei
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Nicolaas Wijnberg - Dooie visiesvreters, litho kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Dooie visiesvreters, litho
TechniekLitho
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees Andrea - "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen kopen? Bied vanaf 30!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen
Afmetingen17 x 22.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jan Peeters - Opbouw kopen? Bied vanaf 60!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Opbouw
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Nicolaas Wijnberg - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho - 1979
TechniekLitho
Afmetingen32 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Herman Berserik - ets-1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands ets-1981
TechniekEts
Afmetingen50 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Jan Mensinga - omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen54 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Kees Andrea - De Voorde en herfst kopen? Bied vanaf 300!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Voorde en herfst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 300
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets: meisje met pop - 1977
TechniekEts
Afmetingen25 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Herman Berserik - Litho kopen? Bied vanaf 69!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen51 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Nicolaas Wijnberg - Litho: Lof van het buiten tekenen - 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Lof van het buiten tekenen - 1980
TechniekLitho
Afmetingen32 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 620!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 620
Nicolaas Wijnberg - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho - 1980
TechniekLitho
Afmetingen32 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Nicolaas Wijnberg - litho: gepocheerde heilbot - 1977 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands litho: gepocheerde heilbot - 1977
TechniekLitho
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Kees Andrea - Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!)
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 259!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands ingelijste gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 259
Jan Mensinga - Mansfiguur kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Mansfiguur
TechniekLitho
Afmetingen27 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 200!
TechniekEts
Afmetingen31 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Nicolaas Wijnberg - De brief van Breitner kopen? Bied vanaf 64!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands De brief van Breitner
Afmetingen51 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 64
Nicolaas Wijnberg - Hommage aan Breitner kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Hommage aan Breitner
TechniekLitho
Afmetingen72 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Herman Gordijn - Houtsnede op Japans papier: "Zwanger" - 1984 kopen? Bied vanaf 125!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Houtsnede op Japans papier: "Zwanger" - 1984
Afmetingen46.5 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 125
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150