5. Realisten

Realisten

Opgericht in 1948

De Realisten

De groep de Realisten werd opgericht als antwoord op de vernieuwing en de steeds groter wordende abstractie in de kunst. Ze wilden dan ook graag figuratieve expressionistische kunst ontwikkelen en haalden hun inspiratie uit de werken van de Duits expressief werkende kunstenaars. In 1965 richtten de Realisten een galerie op in Amsterdam, genaamd 'Kabinet Floret'. Hier werden werken geëxposeerd van realistisch werkende kunstenaars.

Er worden 74 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Nicolaas Wijnberg - Litho, Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Litho, Zittende vrouw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen39.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry op de Laak - Houtskool op papier, Liggend naakt kopen? Bied vanaf 35!
Harry op de Laak - Houtskool op papier, Liggend naakt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen39 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry op de Laak - Ets, Landschap bij nacht kopen? Bied vanaf 35!
Harry op de Laak - Ets, Landschap bij nacht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Handgekleurde ets, Prova kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Handgekleurde ets, Prova

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen26.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Herman Berserik - Jantje kopen? Bied vanaf 50!
Herman Berserik - Jantje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken kopen? Bied vanaf 150!
Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Groenestein - WOLVEN VALLEN PAARD EN MAN AAN / ZW-W LITHO / 50x70cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Jan Groenestein - WOLVEN VALLEN PAARD EN MAN AAN / ZW-W LITHO / 50x70cm / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970 kopen? Bied vanaf 145!
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1970
Afmetingen56 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Man met schaar op troon - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga - Man met schaar op troon - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

Jaartal1957
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carel Willink - "Lourdes" kopen? Bied vanaf 250!
Carel Willink - "Lourdes"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1920
Afmetingen45.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hubert van Lith - Brons, Naakt kopen? Bied vanaf 250!
Hubert van Lith - Brons, Naakt

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekBrons
Afmetingen18.5 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1537 g
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Co Westerik - Litho: visioen en visie - 2007 kopen? Bied vanaf 199!
Co Westerik - Litho: visioen en visie - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen44.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Litho, Olielamp in landschap kopen? Bied vanaf 70!
Herman Berserik - Litho, Olielamp in landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen29.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Handgekleurde ets, Manege kopen? Bied vanaf 70!
Nicolaas Wijnberg - Handgekleurde ets, Manege

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B kopen? Bied vanaf 890!
Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B

Geplaatst doorZaansgroen

Afmetingen115 cm x 120.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Hans van Norden - C4313, Dranklokaal kopen? Bied vanaf 950!
Hans van Norden - C4313, Dranklokaal

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 850!
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
Afmetingen63 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979 kopen? Bied vanaf 850!
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
Afmetingen69 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nicolaas Wijnberg - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1980
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1968
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen22 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan Mensinga - Ets: le jeu- 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: le jeu- 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan Mensinga - Ets: Une charogne - 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: Une charogne - 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1963
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan Mensinga - Ets: Les petites vieilles - 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: Les petites vieilles - 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1963
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
Co Westerik - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik - westerik 78

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Herman Gordijn - Litho "beter laat dan nooit" kopen? Bied vanaf 35!
Herman Gordijn - Litho "beter laat dan nooit"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen28.5 cm x 18.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Mensinga - Clown en ander figuur kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga - Clown en ander figuur

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1961
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Piet Esser - Bronzen gietpenning 1988, De jonge Rembrandt kopen? Bied vanaf 95!
Piet Esser - Bronzen gietpenning 1988, De jonge Rembrandt

Beeld / Object

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1988
TechniekBrons
Afmetingen6.4 cm x 6.0 cm x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Aftersale
Jan Mensinga - Cafescene kopen? Bied vanaf 39!
Jan Mensinga - Cafescene

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Mensinga - Cafescene

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1982
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Peeters - Abstract kopen? Bied vanaf 160!
Jan Peeters - Abstract

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJalmere

Jaartal1976
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
Aftersale
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Aftersale
Hans Bayens - Studies (uit de expositie “Hans Bayens ziet Wim Kan”) kopen? Bied vanaf 59!
Hans Bayens - Studies (uit de expositie “Hans Bayens ziet Wim Kan”)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorrikpennartz

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen30.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nicolaas Wijnberg - Boerderij in Blaricum, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 65!
Nicolaas Wijnberg - Boerderij in Blaricum, handgesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Carel Willink - Zeefdruk 2 beelden met museum in Versailles, gesigneerd Sylvie Willink 54/200 kopen? Bied vanaf 200!
Carel Willink - Zeefdruk 2 beelden met museum in Versailles, gesigneerd Sylvie Willink 54/200

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcaflora

Afmetingen68 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Hans van Norden - Rustende motorrijder kopen? Bied vanaf 125!
Hans van Norden - Rustende motorrijder

Geplaatst doorCollectieM

Jaartal1978
Afmetingen36 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Jan Mensinga - Vliegensvlug kopen? Bied vanaf 25!
Jan Mensinga - Vliegensvlug

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 65!
Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1998
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen31 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Herman Berserik - Ets - 1980 kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik - Ets - 1980

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen50.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Herman Berserik - grote ets:1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - grote ets:1981

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Herman Berserik - MARIJKE kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik - MARIJKE

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

TechniekLitho
Afmetingen33.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nicolaas Wijnberg - Interieur, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Interieur, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria