Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst

Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
  • Theodoor Heynes (1920-1990)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
Lijst46 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • papiermaat 38x54 cm
  • bevestigd achter p.partout en glas
  • in een fraaie lijst met lichte schade
  • ConditieGoed

    In goede gebruikte staat

    Starttijd:07-09-2022 om 20:42
    Eindtijd:20-09-2022 om 19:48
    Openingsbod € 175
    ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
    VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland