5. Kring van Tekenaars

Kring van Tekenaars

Opgericht in 1947

Nederlandse Kring van Tekenaars

Al vanaf het begin af aan het de Nederlandse Kring van Tekenaars hetzelfde doel voor ogen, namelijk het tekenen als een autonome kunst onder de aandacht te brengen. Hiermee wordt de tekenkunst bedoeld die nadrukkelijk niet gemaakt is als ontwerp, schets of studie voor een ‘beter’ kunstwerk. In het begin van haar bestaan waren er beperkingen betreffende het kleurgebruik en lijn. Tegenwoordig staat de Nederlandse Kring van Tekenaars erg open voor uiteenlopende onderwerpen, materialen en opvattingen.

Er worden 40 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Kurt Lob - Mort - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Kurt Lob - Mort - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen15 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!
Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2005
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - en andere! - Portofolio met 14 litho's van de Keerkring kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - en andere! - Portofolio met 14 litho's van de Keerkring

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sierk Schroder - Dame in rood krijt kopen? Bied vanaf 250!
Sierk Schroder - Dame in rood krijt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJAMKoning

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Stal met Koeien kopen? Bied vanaf 45!
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Stal met Koeien

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Normandie kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Normandie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Engelien Reitsma-Valenca - Mozes in het biezen mandje kopen? Bied vanaf 35!
Engelien Reitsma-Valenca - Mozes in het biezen mandje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorOudenNieuw

Jaartal1960
Afmetingen62 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Wim Steijn - Nr 107 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Steijn - Nr 107

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorOscarKerkhoven

TechniekHoutskool
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1968
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen22 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Jan Sierhuis - Grote ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sierhuis - Grote ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen41.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Kurt Lob - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Kurt Lob - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal2010
TechniekPotlood
Afmetingen19 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!
Kurt Lob - Onleesbare titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1987
TechniekPotlood
Afmetingen21 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan Sierhuis - Boerenleven kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Sierhuis - Boerenleven

Geplaatst doorwahevors

Jaartal1985
Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Lex Metz - Parijs. kopen? Bied vanaf 29!
Lex Metz - Parijs.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAkke

Jaartal1956
TechniekOffset
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Worm - Een fantastische voorstelling, ets kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm - Een fantastische voorstelling, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Aan het strand kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Sierhuis - Aan het strand

Geplaatst doorGalerie_Iris_8_Schriek

Jaartal1991
Afmetingen105 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormaurice1968

Afmetingen50 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!
Poppe Damave - ets: 2 mannen

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen21.5 cm x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen12 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur

Kunstboeken

Geplaatst doormplein

Jaartal2003
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
Aftersale
Jaap van der Pol - Potloodtekening, Zomer aan zee 2 kopen? Bied vanaf 50!
Jaap van der Pol - Potloodtekening, Zomer aan zee 2

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1970
TechniekPotlood
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Toon Wegner - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Toon Wegner - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 35!
Lex Metz - Circus

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen52 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Poppe Damave - Spaans landschap kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Spaans landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hubert van Lith - Brons, Naakt kopen? Bied vanaf 250!
Hubert van Lith - Brons, Naakt

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekBrons
Afmetingen18.5 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1537 g
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan Sierhuis - Grote kleurets met twee figuren (in passe-partout gelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Jan Sierhuis - Grote kleurets met twee figuren (in passe-partout gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKwakmania

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Wim Worm - Sabijnse maagdenroof kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm - Sabijnse maagdenroof

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 25!
Toon Wegner - Lino "Herfst"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal2001
Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Kurt Lob - Bordeelbezoek - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!
Kurt Lob - Bordeelbezoek - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1939
TechniekGravure
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - 'Portret' {Vroeg werk uit 1954} kopen? Bied vanaf 600!
Jan Sierhuis - 'Portret' {Vroeg werk uit 1954}

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen67 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst