Poppe Damave is een bekend Haarlemse graficus. Bij zijn opleiding had hij o.a. les van Henri Boot en Kees Verwey. Gaf ook les o.a. aan Rob Claus. Dit werk is een goed voorbeeld van de kunstzinnige mogelijkheden die de kunstenaar Damave heeft. Damave had een voorkeur voor alles dat varend was. Hij maakte meerdere reizen oa naar Zweden. De aquarel heeft iets mystieks. Vrijwel zeker gemaakt op zijn reis naar Zweden. Kan ook Lapland zijn. Mooi gelijsd.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Cruquius, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,10
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25