Jan de Jong (1864-1901) Kerkje aan het water 1893
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 33 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 80