Charles J. Kemper - Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam

Charles J. Kemper - Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Charles J. Kemper - Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Charles J. Kemper - Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Charles J. Kemper - Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Charles J. Kemper - Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Charles J. Kemper - Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Charles J. Kemper - Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
  • Charles J. Kemper (1913-1985)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1944
TechniekPotlood
OnderwerpHistorisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 x 29 cm (h x b)
Passe-partout30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Charles Kemper  kreeg in de Duitse bezettingstijd toestemming om voor het Rotterdams archief  de omgeving van Rotterdam op papier vast te leggen. Fotograferen was verboden. Hij werkte meestal zeer gedetailleerd. Hierdoor is vandaag de dag een groot archief aanwezig in het Rotterdams archief dat kan worden geraadpleegd over de bezettingsperiode. Tekeningen van Kemper over deze periode zijn om die reden nauwelijks in omloop. De tekening vermeldt "Verplicht werk" en laat zien hoe geronselde Nederlandse mannen voor de Duitsers moesten werken. Links onder is het werk gedateerd en gesigneerd. Lichte nauwelijks zichtbare ouderdomsvlekjes in het papier zijn aanwezig. De tekening is in zeer goede staat.  In 2021 was deze tekening onderdeel van een indrukwekkende rapportage in het algemeen dagblad.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Cruquius, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Starttijd12-2-2024 om 23:47
Eindtijd25-2-2024 om 22:50
Openingsbod € 50
ObjectlocatieCruquius,  Nederland