Charles J. Kemper - Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941

Charles J. Kemper - Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941 kopen? Bied vanaf 100!
Charles J. Kemper - Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941 kopen? Bied vanaf 100!Charles J. Kemper - Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941 kopen? Bied vanaf 100!Charles J. Kemper - Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941 kopen? Bied vanaf 100!Charles J. Kemper - Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941 kopen? Bied vanaf 100!Charles J. Kemper - Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941 kopen? Bied vanaf 100!
  • Charles J. Kemper (1913-1985)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1941
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpHistorisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
Passe-partout34 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Charles Kemper is de zoon van een Rotterdamse  politie inspecteur.  Hij was een geniaal tekenaar en kreeg van de Duitse bezetter toestemming om voor het stadsarchief Rotterdam tekeningen van Rotterdam en omstreken te maken gedurende de bezettingstijd.  Het stadsachief bezit een grote collectie bijzondere werken van Kemper. De omgeving van dit historische stuk stad "de oude haven", raakte zwaar beschadigd door Duitse bommen. Het belendende Witte Huis doorstond het Inferno. Op het huisje de tekst Meerland Sleepdienst. De tekening verkeert in perfecte conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Cruquius, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Starttijd11-2-2024 om 15:53
Eindtijd25-2-2024 om 22:09
Openingsbod € 100
ObjectlocatieCruquius,  Nederland