5. Kring van Tekenaars

Kring van Tekenaars

Opgericht in 1947

Nederlandse Kring van Tekenaars

Al vanaf het begin af aan het de Nederlandse Kring van Tekenaars hetzelfde doel voor ogen, namelijk het tekenen als een autonome kunst onder de aandacht te brengen. Hiermee wordt de tekenkunst bedoeld die nadrukkelijk niet gemaakt is als ontwerp, schets of studie voor een ‘beter’ kunstwerk. In het begin van haar bestaan waren er beperkingen betreffende het kleurgebruik en lijn. Tegenwoordig staat de Nederlandse Kring van Tekenaars erg open voor uiteenlopende onderwerpen, materialen en opvattingen.

Er worden 41 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur

Kunstboeken

Geplaatst doormplein

Jaartal2003
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
Kurt Lob - Bordeelbezoek - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 40!
Kurt Lob - Bordeelbezoek - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen12 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hubert van Lith - Brons, Naakt kopen? Bied vanaf 300!
Hubert van Lith - Brons, Naakt

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekBrons
Afmetingen18.5 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1537 g
GesigneerdHandgesigneerd

Aftersale items

Aftersale
Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!
Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek

Geplaatst doorKunstSiets

Jaartal1967
TechniekGouache
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Wim Steijn - landschap/bos kopen? Bied vanaf 15!
Wim Steijn - landschap/bos

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJoep36

TechniekEts
Afmetingen26.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - 70 jarig jubileum groot bronzen sculptuur "Tango" gesigneerd - galerie Lambert kopen? Bied vanaf 976!
Jan Sierhuis - 70 jarig jubileum groot bronzen sculptuur "Tango" gesigneerd - galerie Lambert

Beeld / Object

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1998
TechniekBrons
Afmetingen35 cm x 14 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Poppe Damave - Spaans landschap kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Spaans landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Worm - Sabijnse maagdenroof kopen? Bied vanaf 65!
Wim Worm - Sabijnse maagdenroof

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!
Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2005
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Engelien Reitsma-Valenca - Mozes in het biezen mandje kopen? Bied vanaf 35!
Engelien Reitsma-Valenca - Mozes in het biezen mandje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorOudenNieuw

Jaartal1960
Afmetingen62 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - kleurenlitho - zonder titel - 1973 - Prent 190 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis - kleurenlitho - zonder titel - 1973 - Prent 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Steijn - Nr 107 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Steijn - Nr 107

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorOscarKerkhoven

TechniekHoutskool
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Mien Cambier van Nooten - litho | 'Paard-man-vogel' kopen? Bied vanaf 40!
Mien Cambier van Nooten - litho | 'Paard-man-vogel'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1968
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen22 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan Sierhuis - Grote ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sierhuis - Grote ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen41.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - zonder titel (bronzen figuur op fruitkistje) kopen? Bied vanaf 895!
Jan Sierhuis - zonder titel (bronzen figuur op fruitkistje)

Beeld / Object

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekBrons
Afmetingen91 cm x 38 cm x 31 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Aftersale
Kurt Lob - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Kurt Lob - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal2010
TechniekPotlood
Afmetingen19 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!
Kurt Lob - Onleesbare titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1987
TechniekPotlood
Afmetingen21 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan Sierhuis - Boerenleven kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Sierhuis - Boerenleven

Geplaatst doorwahevors

Jaartal1985
Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Lex Metz - Parijs. kopen? Bied vanaf 29!
Lex Metz - Parijs.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAkke

Jaartal1956
TechniekOffset
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 25!
Toon Wegner - Lino "Herfst"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal2001
Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Worm - Een fantastische voorstelling, ets kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm - Een fantastische voorstelling, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Aan het strand kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Sierhuis - Aan het strand

Geplaatst doorGalerie_Iris_8_Schriek

Jaartal1991
Afmetingen105 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormaurice1968

Afmetingen50 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Toon Wegner - Tableau de la Troupe I kopen? Bied vanaf 75!
Toon Wegner - Tableau de la Troupe I

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen72 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!
Poppe Damave - ets: 2 mannen

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen21.5 cm x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Giclée, Danseres kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Giclée, Danseres

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen59.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Giclée, Dansers kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Giclée, Dansers

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2016
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 65!
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1939
TechniekGravure
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Kurt Lob - Mort - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kurt Lob - Mort - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen15 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst