5. Kring van Tekenaars

Kring van Tekenaars

Opgericht in 1947

Nederlandse Kring van Tekenaars

Al vanaf het begin af aan het de Nederlandse Kring van Tekenaars hetzelfde doel voor ogen, namelijk het tekenen als een autonome kunst onder de aandacht te brengen. Hiermee wordt de tekenkunst bedoeld die nadrukkelijk niet gemaakt is als ontwerp, schets of studie voor een ‘beter’ kunstwerk. In het begin van haar bestaan waren er beperkingen betreffende het kleurgebruik en lijn. Tegenwoordig staat de Nederlandse Kring van Tekenaars erg open voor uiteenlopende onderwerpen, materialen en opvattingen.

Jan Sierhuis - Ruiter kopen? Bied vanaf 20!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Ruiter
TechniekEts
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Jan Sierhuis - De gele doos kopen? Bied vanaf 20!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands De gele doos
TechniekLitho
Afmetingen79 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm (1939) Nederlands Ets: Cleopatra - 1976
TechniekEts
Afmetingen42 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Meinert Volkers - Het Heilige Land kopen? Bied vanaf 110!
Meinert Volkers (1927-2000) Nederlands Het Heilige Land
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110
Jan Sierhuis - Flamingodanseres kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamingodanseres
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Litho - 1985 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1985
TechniekLitho
Afmetingen73 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 80
1 bieding
Poppe Damave - Schepen op het strand kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Schepen op het strand
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Poppe Damave - Kustgezicht Zweden kopen? Bied vanaf 25!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Kustgezicht Zweden
TechniekEts
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Jan Sierhuis - vrouw in landschap kopen? Bied vanaf 400!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands vrouw in landschap
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Jan Sierhuis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen77.5 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Sierhuis - Dialoog kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Dialoog
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Liggend in de schaduw kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Liggend in de schaduw
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - gesigneerd -gratis verzenden kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands gesigneerd -gratis verzenden
TechniekSoftcover
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
€ 50
Jan Sierhuis - Helpende hand kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Helpende hand
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Wim Worm - Mary IV kopen? Bied vanaf 35!
Wim Worm (1939) Nederlands Mary IV
TechniekEts
Afmetingen18 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Wim Worm - Mary II kopen? Bied vanaf 35!
Wim Worm (1939) Nederlands Mary II
TechniekEts
Afmetingen18 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Wim Worm - Mary III kopen? Bied vanaf 35!
Wim Worm (1939) Nederlands Mary III
TechniekEts
Afmetingen18 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Wim Worm - Mary I kopen? Bied vanaf 35!
Wim Worm (1939) Nederlands Mary I
TechniekEts
Afmetingen16 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Theodoor Heynes (1920-1990) Nederlands - Landschap - - ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen46 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Toon Wegner - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 35!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Circus
TechniekEts
Afmetingen52 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Sierhuis - De Kar kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands De Kar
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Sierhuis - Twee Figuren kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Twee Figuren
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - De overtocht kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands De overtocht
TechniekLitho
Afmetingen78 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Chris Beekman - Landschap met houten schuur kopen? Bied vanaf 690!
Chris Beekman (1887-1964) Nederlands Landschap met houten schuur
TechniekPotlood
Afmetingen36 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Jan Sierhuis - Flamenco, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen79 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Sierk Schroder - 4 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 50
Riek Wesseling - Rivier -droge naald gravure- kopen? Bied vanaf 65!
Riek Wesseling (1914-1995) Nederlands Rivier -droge naald gravure-
TechniekDroge Naald
Afmetingen40 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Jan Sierhuis - zonder titel maar wel met lijst! kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar wel met lijst!
Afmetingen42.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Sierhuis - Flamingo danseres kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamingo danseres
TechniekLitho
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hubert van Lith - In afwachting kopen? Bied vanaf 625!
Hubert van Lith (1908-1977) Nederlands In afwachting
TechniekBrons
Afmetingen34 x 14.8 x 16 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 625
Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Jan Sierhuis - Tango danseres kopen? Bied vanaf 475!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Tango danseres
TechniekGouache
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Agnes van den Brandeler - Gezicht op Chatou, Frankrijk kopen? Bied vanaf 400!
Agnes van den Brandeler (1918-2002) Nederlands Gezicht op Chatou, Frankrijk
TechniekGouache
Afmetingen70 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 400
Ingeborg Oderwald - Twee etsen, jaren 70, ongetiteld kopen? Bied vanaf 50!
Ingeborg Oderwald (1932) Nederlands Twee etsen, jaren 70, ongetiteld
TechniekEts
Afmetingen39 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Sierhuis - Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004)
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Sierhuis - Flamingodanseres kopen? Bied vanaf 80!
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Engelien Reitsma-Valenca - Ets Dieren kopen? Bied vanaf 39!
Engelien Reitsma-Valenca (1889-1981) Nederlands Ets Dieren
TechniekEts
Afmetingen43 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 39
Jan Sierhuis - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 275!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Abstracte compositie
TechniekAquarel
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Wim Steijn - Kreta I kopen? Bied vanaf 30!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Kreta I
TechniekEts
Afmetingen51.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30