5. VANK

VANK

Opgericht in 1904 - opgeheven in 1941

Vereeniging voor Ambachts- en Nijverheidskunst

Vereeniging voor Ambachts- en Nijverheidskunst (VANK) was een vereniging die zich inspande om kunst en industrie dicht bij elkaar te brengen. De VANK was een organisatie van en voor kunstnijveraars. De organisatie ontstond in navolging van de Britse Arfts and Crafts beweging. Vooral het constructieve ontwerpen heerste binnen de VANK.

Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Aap en de Kat
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30.2 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
TechniekLitho
Afmetingen31.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Aart van Dobbenburgh - Litho: Appelvink - 1945 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Appelvink - 1945
TechniekLitho
Afmetingen38 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Duindoorn - 1937
TechniekLitho
Afmetingen59 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Hubert Levigne - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Hubert Levigne (1905-1989) Nederlands Geen titel
Afmetingen30.5 x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 50
Hubert Levigne - 50 JAAR KONINGIN WILHELMINA / ZW-W ETS / 51x40cm / SIG / 1948 kopen? Bied vanaf 20!
Hubert Levigne (1905-1989) Nederlands 50 JAAR KONINGIN WILHELMINA / ZW-W ETS / 51x40cm / SIG / 1948
TechniekEts
Afmetingen51 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Aart van Dobbenburgh - 10e portret van Marthy kopen? Bied vanaf 25!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands 10e portret van Marthy
TechniekLitho
Afmetingen69 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Jeanne Bieruma Oosting - circus Medrano kopen? Bied vanaf 299!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands circus Medrano
TechniekEts
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Aart van Dobbenburgh - Litho: Bloemen - 1963 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Bloemen - 1963
TechniekLitho
Afmetingen50 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Lex Metz - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen62 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Eisenloeffel - Gemerkt koperen bakje. kopen? Bied vanaf 30!
Jan Eisenloeffel (1876-1957) Nederlands Gemerkt koperen bakje.
TechniekOverig
Afmetingen4.5 x 14.5 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht150 g
€ 30
Pieter Hofman - Schaapskooi bij stormachtig weer kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Hofman (1885-1965) Nederlands Schaapskooi bij stormachtig weer
TechniekEts
Afmetingen28.5 x 23.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Arend en de Uil
TechniekEts/Aquatint
€ 75
Charles Eyck - Pentekening kopen? Bied vanaf 1!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Pentekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Carel Blazer - Foto: VARA gebouw kopen? Bied vanaf 59!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Foto: VARA gebouw
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen17.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 59
Cas Oorthuys - 3 Foto's kopen? Bied vanaf 100!
Cas Oorthuys (1908-1975) Nederlands 3 Foto's
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
€ 100
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
€ 100
Aart van Dobbenburgh - Zomerbouquet 16/40 kopen? Bied vanaf 80!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Zomerbouquet 16/40
TechniekLitho
Afmetingen82 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Aart van Dobbenburgh - "Sonja" uit "Schuld en Boete" van Dostojevski kopen? Bied vanaf 75!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands "Sonja" uit "Schuld en Boete" van Dostojevski
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Aart van Dobbenburgh - Gevouwen Handen kopen? Bied vanaf 40!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Gevouwen Handen
TechniekPotlood
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Anton Molkenboer - Portret-briefkaart gericht aan sopraan Annie Siewe in 1900 kopen? Bied vanaf 95!
Anton Molkenboer (1872-1960) Nederlands Portret-briefkaart gericht aan sopraan Annie Siewe in 1900
TechniekOverig
Afmetingen9 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Willem Sandberg - Ardon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Ardon, zeefdruk
TechniekVaria
Afmetingen52 x 76 cm (h x b)
€ 50
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 35!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Circus
TechniekEts
Afmetingen52 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 75
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 159!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede
Afmetingen22 x 20 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 159
Willem Hendrik van Norden - Ets: Monster kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: Monster
TechniekEts
Afmetingen18 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Willem Hendrik van Norden - Ets: De dood van de minotaurus kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: De dood van de minotaurus
TechniekEts
Afmetingen18 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Aart van Dobbenburgh - Zonder titel (viooltjes) kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Zonder titel (viooltjes)
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland!
Afmetingen55 x 38 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Droogbloemen - 1974
TechniekLitho
Afmetingen59.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 200!
TechniekEts
Afmetingen31 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Aart van Dobbenburgh - Joep, Marthy's hondje kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Joep, Marthy's hondje
TechniekLitho
Afmetingen40 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - DE MOEDER kopen? Bied vanaf 35!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands DE MOEDER
Afmetingen25 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
TechniekLitho
Afmetingen47 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Lex Metz - Tekening kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Tekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Afmetingen40 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Meindert Zaalberg - steengoed gedraaide vaas grijs/blauw/bruin kopen? Bied vanaf 50!
Meindert Zaalberg (1907-1989) Nederlands steengoed gedraaide vaas grijs/blauw/bruin
Afmetingen26 x 11 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50