Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
aquarel: stilleven (mooie lijst!)
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 65 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 650