5. VANK

VANK

Opgericht in 1904 - opgeheven in 1941

Vereeniging voor Ambachts- en Nijverheidskunst

Vereeniging voor Ambachts- en Nijverheidskunst (VANK) was een vereniging die zich inspande om kunst en industrie dicht bij elkaar te brengen. De VANK was een organisatie van en voor kunstnijveraars. De organisatie ontstond in navolging van de Britse Arfts and Crafts beweging. Vooral het constructieve ontwerpen heerste binnen de VANK.

Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 399!
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 23.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Jeanne Bieruma Oosting - aquarel: stilleven (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 650!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands aquarel: stilleven (mooie lijst!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Charles Eyck - Litho: Arc du Carrousel - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Litho: Arc du Carrousel - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede: Twee kameleons kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede: Twee kameleons
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31.5 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Willem Hendrik van Norden - Bomengroep kopen? Bied vanaf 65!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Bomengroep
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 44 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Jeanne Bieruma Oosting - De Aap en de Kat - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands De Aap en de Kat - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
€ 65
Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 350!
Roelf Gerbrands (1891-1954) Nederlands Een polderweg - olieverfschilderij
Techniek Olieverf
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jan Bertus Heukelom - Kerkdeur met boom kopen? Bied vanaf 75!
Jan Bertus Heukelom (1875-1965) Nederlands Kerkdeur met boom
Techniek Olieverf
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jeanne Bieruma Oosting - Grote monochrome Litho "Hoogeschoolnummer" 1948 - potloodgesign- oplage 12! kopen? Bied vanaf 168!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Grote monochrome Litho "Hoogeschoolnummer" 1948 - potloodgesign- oplage 12!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 168
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 25!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Circus
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Willem Sandberg - Open oog kopen? Bied vanaf 39!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Open oog
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
€ 39
Lex Metz - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands zonder titel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 59 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 395!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 395
Roelf Gerbrands - interieur van woning aan de Mollaan te Bloemendaal kopen? Bied vanaf 45!
Roelf Gerbrands (1891-1954) Nederlands interieur van woning aan de Mollaan te Bloemendaal
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Jeanne Bieruma Oosting - 10 Houtgravures in boek - Soldaten en Burgers kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 10 Houtgravures in boek - Soldaten en Burgers
Techniek Gravure
Afmetingen 25 x 17 cm (h x b)
€ 175
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 159!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 22 x 20 cm (h x b)
€ 159
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Aap en de Kat
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30.2 x 23.3 cm (h x b)
€ 75
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 475!
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 475
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 55 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Duindoorn - 1937
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Lex Metz - Tekening kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Tekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 26 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Lex Metz - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 40 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Aart van Dobbenburgh - Litho: Appelvink - 1945 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Appelvink - 1945
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Carel Blazer - Foto: VARA gebouw kopen? Bied vanaf 59!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Foto: VARA gebouw
Afmetingen 17.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 59
Cas Oorthuys - 3 Foto's kopen? Bied vanaf 100!
Cas Oorthuys (1908-1975) Nederlands 3 Foto's
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
€ 100
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
€ 100
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Droogbloemen - 1974
Techniek Litho
Afmetingen 59.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Willem Hendrik van Norden - Ets: De dood van de minotaurus kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: De dood van de minotaurus
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
Willem Hendrik van Norden - Ets: Monster kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: Monster
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 62 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Charles Eyck - Vase mit Blumen und Pflanzen kopen? Bied vanaf 1000!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Vaas met bloemen en planten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Aart van Dobbenburgh - Litho: Bloemen - 1963 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Bloemen - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Aart van Dobbenburgh - DE MOEDER kopen? Bied vanaf 35!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands DE MOEDER
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 200!
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 200