Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 26 cm (h x b) |
Incl. lijst | 24 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Muiderberg, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||||||||||
Starttijd | 10-11-2023 om 19:17 |
Eindtijd | 24-11-2023 om 22:03 |
Objectlocatie | Muiderberg, Nederland |