lenteman
  5. lenteman

lenteman

Lid sinds 2012 / Oegstgeest, Nederland

82 aangeboden items / 414 verkochte items

Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 46!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 46
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 55!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Twee figuren - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 36!
Adrianus Miolee (1879-1961) Nederlands Ruïne van Brederode - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 36
Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar - Stadsgracht met schuiten - Ets kopen? Bied vanaf 36!
Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar (1854-1924) Nederlands Stadsgracht met schuiten - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 36
Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Toon Pluymers (1910-1967) Nederlands De stoelenmatter - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Jan Hein van Rooy (1940) Nederlands Maas & Waal VIII - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Karl Hubbuch - Kermis aan de promenade - Houtsnede kopen? Bied vanaf 140!
Karl Hubbuch (1881-1979) Duits Kermis aan de promenade - Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 140
Frans Lebret - Grazende bok - Inkttekening kopen? Bied vanaf 60!
Frans Lebret (1820-1909) Nederlands Grazende bok - Inkttekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 13.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Rudolf Bremmer - Zittend Naakt - Tekening kopen? Bied vanaf 70!
Rudolf Bremmer (1900-1993) Nederlands Zittend Naakt - Tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 55 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 70
Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!
Maria van Hoogstraten (1895-1979) Nederlands Kreeft - Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 26 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
J.J. Voskuil - Leeuw - Litho kopen? Bied vanaf 33!
J.J. Voskuil (1926-2008) Nederlands Leeuw - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 33
Isaac Naarden - Staand naakt - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 44!
Isaac Naarden (1902-1982) Nederlands Staand naakt - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 44
Paul de Lussanet - Liggend Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Liggend Naakt - Zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 37 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 38!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 38
Anton L. Koster - De Amsterdamse Poort in Haarlem - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Anton L. Koster (1859-1937) Nederlands De Amsterdamse Poort in Haarlem - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
€ 40
Wim Zwiers - Pan en Syrinx - Kopergravure kopen? Bied vanaf 75!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Pan en Syrinx - Kopergravure
Techniek Gravure
Afmetingen 22 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Willem van Leusden - Franse Kathedraal - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Franse Kathedraal - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Johan Jacob Voskuil - Drinkende tijger - Litho kopen? Bied vanaf 30!
Johan Jacob Voskuil (1897-1972) Nederlands Drinkende tijger - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Antonius Hubertus Nordberg - Heidelandschap & Schaapskooi - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 65!
Antonius Hubertus Nordberg (1899-1969) Nederlands Heidelandschap & Schaapskooi - Gemengde technieken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 65
Willem Vaarzon Morel - De Draaimolen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 120!
Willem Vaarzon Morel (1868-1955) Nederlands De Draaimolen - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 38!
Marinus Fuit (1934) Nederlands Slangen in landschap - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 38
George Marinus Tamson - Lange Jan Middelburg - Ets kopen? Bied vanaf 39!
George Marinus Tamson (1873-1939) Nederlands Lange Jan Middelburg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 39
James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!
James William Frater (1887-1969) Nederlands Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Norman David Perryman - Muziek en Dans - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!
Norman David Perryman (1933) Engels Nederlands Muziek en Dans - Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 17 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Mijnenvegers - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Mijnenvegers - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Frans de Jong - A dirty mind is a joy forever - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 55!
Frans de Jong (1921-2010) Nederlands A dirty mind is a joy forever - Sjabloondruk
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 50 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 38
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 40!
Techniek Droge Naald
Afmetingen 44 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Antoon Derkzen van Angeren - Havenactiviteit rond rivier en stad - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Havenactiviteit rond rivier en stad - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 9 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Antoon Derkzen van Angeren - Schaatsers op het ijs - Ets kopen? Bied vanaf 52!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Schaatsers op het ijs - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 17.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 52
Maria van Hoogstraten - Roerdomp - Litho kopen? Bied vanaf 37!
Maria van Hoogstraten (1895-1979) Nederlands Roerdomp - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 37
Gabriëlle Ferrand - Twee Indonesische vrouwen - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 48!
Gabriëlle Ferrand (1887-1984) Frans Twee Indonesische vrouwen - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 48
Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar - Duinen Noordwijk - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 55!
Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar (1854-1924) Nederlands Duinen Noordwijk - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Jos van den Berg - Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
Drager Papier
€ 45
Alfred Lob - Lachend zelfportret - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Alfred Lob (1883-1959) Nederlands Duits Lachend zelfportret - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 65
Theo van der Horst - Ballet - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands Ballet - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Adriaan Cornelis - Kerend getij bij Vlissingen (Watersnood) - Tekening kopen? Bied vanaf 55!
Adriaan Cornelis (1912-1972) Nederlands Kerend getij bij Vlissingen (Watersnood) - Tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Dirk Hidde Nijland - Op de Maas bij Rotterdam - Inkttekening kopen? Bied vanaf 65!
Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Nederlands Op de Maas bij Rotterdam - Inkttekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 13 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 65
Wim Motz - Saxofonist - Litho kopen? Bied vanaf 34!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Saxofonist - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 34
Bouke Ylstra - Mens en Constructie - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Mens en Constructie - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
James William Frater - Duinlandschap - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 55!
James William Frater (1887-1969) Nederlands Duinlandschap - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 14 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Theo Beerendonk - Abstractie in rood en zwart - Monotype kopen? Bied vanaf 60!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Abstractie in rood en zwart - Monotype
Techniek Monotype
Afmetingen 32 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 60
Willem van Dort (sr.) - Gebed voor de maaltijd - Tekening kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Dort (sr.) (1875-1949) Nederlands Gebed voor de maaltijd - Tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 12 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - De Aap en de Kat - Ets kopen? Bied vanaf 70!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands De Aap en de Kat - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
€ 70
Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar - Gezicht op St Bavo Haarlem - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 85!
Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar (1854-1924) Nederlands Gezicht op St Bavo Haarlem - Olieverf op doek
Techniek Olieverf
Afmetingen 31 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 85
Jan Stroosma - Epen, Zuid Limburg - Ets kopen? Bied vanaf 48!
Jan Stroosma (1928-1983) Nederlands Epen, Zuid Limburg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 48
Ferry Bunder - Clown & Naakt met aureool - Etsen kopen? Bied vanaf 48!
Ferry Bunder Nederlands Clown & Naakt met aureool - Etsen
Techniek Ets
Afmetingen 12 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 48
Jan Baptiste de Winter - Fantastisch landschap - Ets kopen? Bied vanaf 75!
Jan Baptiste de Winter (1929-1985) Nederlands Fantastisch landschap - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Wim Beuning - De vlinder op de vaas - Litho kopen? Bied vanaf 35!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De vlinder op de vaas - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Ed Dukkers - Staand Naakt & Stilleven - Litho's kopen? Bied vanaf 30!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Staand Naakt & Stilleven - Litho's
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 12 cm (h x b)
€ 30