Jan Poortenaar (1886-1958) Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen
Techniek | Ets |
Afmetingen | 14.5 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 46