lenteman
  5. lenteman

lenteman

Lid sinds 2012 / Oegstgeest, Nederland

29 aangeboden items / 362 verkochte items

Jan Poortenaar - Scheepswerven Newcastle - 2 Litho's kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Scheepswerven Newcastle - 2 Litho's
TechniekLitho
Afmetingen25 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Eugène Béjot - Parijs stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 55!
Eugène Béjot (1867-1931) Frans Parijs stadsgezicht - Ets
TechniekEts
Afmetingen20 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jos van den Berg - Gezicht op De Paal, Zeeuws-Vlaanderen - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Gezicht op De Paal, Zeeuws-Vlaanderen - Ets
TechniekEts
Afmetingen30 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 75!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets
TechniekEts
Afmetingen24 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Adriaan Cornelis - Kerend getij bij Vlissingen (Watersnood) - Tekening kopen? Bied vanaf 55!
Adriaan Cornelis (1912-1972) Nederlands Kerend getij bij Vlissingen (Watersnood) - Tekening
TechniekPotlood
Afmetingen30 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Hendrikus Roodenburg - Aan de Dijk - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Aan de Dijk - Hindeloopen
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Toon Koster - Wandelende vrouw - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 40!
Toon Koster (1913-1989) Nederlands Wandelende vrouw - Gemengde techniek
Afmetingen45 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Frederika Broeksmit - Jongetje - Litho kopen? Bied vanaf 35!
Frederika Broeksmit (1875-1945) Nederlands Jongetje - Litho
TechniekLitho
Afmetingen28 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Cor de Wolff - Ruïne - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Cor de Wolff (1889-1963) Nederlands Ruïne - Ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Tinus de Jongh - Amsterdam in de sneeuw - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Tinus de Jongh (1885-1942) Nederlands Zuid-Afrikaans Amsterdam in de sneeuw - Ets
TechniekEts
Afmetingen21 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Doosje - Ets
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Pieter Dupont - Hooiberg met boerderij - Ets op zink kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Hooiberg met boerderij - Ets op zink
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan Hein van Rooy (1940) Nederlands Maas & Waal VIII - Ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Akke Sins - Landschap met personen - Ets kopen? Bied vanaf 42!
Akke Sins (1928) Nederlands Landschap met personen - Ets
TechniekEts
Afmetingen14 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Jan Cremer - Altai - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 395!
Jan Cremer (1940) Nederlands Altai - Zeefdruk
Afmetingen140 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 275!
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 275
Antoon Derkzen van Angeren - Schepen in de loshaven - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Schepen in de loshaven - Ets
TechniekEts
Afmetingen20 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Pum Niemeijer (1912-2004) Nederlands Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
TechniekEts
Afmetingen10 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Ab Steenvoorden - Wonder Woman - Ets kopen? Bied vanaf 32!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Wonder Woman - Ets
TechniekEts
Afmetingen5 x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
TechniekEts
Afmetingen10 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Herman Stammeshaus - Menhirs van Paaseiland I & 2 - Twee Etsen kopen? Bied vanaf 38!
Herman Stammeshaus (1918-1991) Nederlands Menhirs van Paaseiland I & 2 - Twee Etsen
TechniekEts
Afmetingen23 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Alexander Gerhardus Dieperink - Berglandschappen - 4 Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 28!
Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972) Nederlands Berglandschappen - 4 Gemengde technieken
Afmetingen13 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Jos van den Berg - Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen kopen? Bied vanaf 38!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Willem van Leusden - Hooi uitladen op de boerderij - Ets kopen? Bied vanaf 47!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Hooi uitladen op de boerderij - Ets
TechniekEts
Afmetingen22 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Johannes Graadt van Roggen - Den in de duinen bij Groet- Litho kopen? Bied vanaf 100!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Den in de duinen bij Groet- Litho
TechniekLitho
Afmetingen44 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Elisabeth Posthuma - Vogels voeren in het park - Ets kopen? Bied vanaf 28!
Elisabeth Posthuma (1907-1959) Nederlands Vogels voeren in het park - Ets
TechniekEts
Afmetingen16 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Herman van der Jagt - De Maaier - Ets kopen? Bied vanaf 32!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De Maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Emiel Hoorne - Well-known and unknown flying object - Houtsneden kopen? Bied vanaf 65!
Emiel Hoorne (1951) Nederlands Well-known and unknown flying object - Houtsneden
Afmetingen50 x 34 cm (h x b)
€ 65
Jan Poortenaar - Dean's Yard Westminster - Ets kopen? Bied vanaf 36!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Dean's Yard Westminster - Ets
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 36