lenteman
  5. lenteman

lenteman

Lid sinds 2012 / Oegstgeest, Nederland

64 aangeboden items / 3243 verkochte items

FA. (54 x Favoriet)
64 aangeboden items door deze verkoper
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen15.5 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jos van den Berg - Kanaal en havenbolwerk bij Veere - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 50!
Jos van den Berg - Kanaal en havenbolwerk bij Veere - Gemengde technieken

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekAquarel
Afmetingen18 cm x 25 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Volterra - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Dirkje Kuik - Volterra - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen8 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 25!
Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
W. Ottema - Heerengracht/Leidsestraat Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 30!
W. Ottema - Heerengracht/Leidsestraat Amsterdam - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 40!
Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Deodatus - De graveur - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Jan Deodatus - De graveur - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jozef van Raay - Rokende heer voor boekenkast - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Jozef van Raay - Rokende heer voor boekenkast - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - Jazz-scene - Litho handdruk kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Jazz-scene - Litho handdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Giesen - Doornstruik met zaadappels - Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!
Jan Giesen - Doornstruik met zaadappels - Houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen24 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Paul Balluriau - Le Reflet - Litho kopen? Bied vanaf 1!
Paul Balluriau - Le Reflet - Litho

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1896
TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Brangwyn - Dorpsgezicht met arbeiders - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Frank Brangwyn - Dorpsgezicht met arbeiders - Ets

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen13 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1959
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem van Dort - Twee badende vrouwen - Tekening/houtskool kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Dort - Twee badende vrouwen - Tekening/houtskool

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!
Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1970
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Nicolaas jr. - Oude kerk Katwijk / Straat Vreek van Roon - Etsen kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Nicolaas jr. - Oude kerk Katwijk / Straat Vreek van Roon - Etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jos van den Berg - Cagnes sur mer & La Proue (de boeg) - Tekeningen kopen? Bied vanaf 25!
Jos van den Berg - Cagnes sur mer & La Proue (de boeg) - Tekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Elffers - Vissersdorp aan de kust - Litho kopen? Bied vanaf 30!
Dick Elffers - Vissersdorp aan de kust - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen26 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1921
Afmetingen10.5 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening kopen? Bied vanaf 45!
Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrik Henrichs - Landweg bij een dorp - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Hendrik Henrichs - Landweg bij een dorp - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kurt Lob - Bordeelbezoek - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 40!
Kurt Lob - Bordeelbezoek - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1973
TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 40!
Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1954
TechniekLitho
Afmetingen20 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem de Zwart - Boomstudie - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Willem de Zwart - Boomstudie - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen10.3 cm x 7.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees den Tex - Zeilboten in de haven - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Kees den Tex - Zeilboten in de haven - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armand Heins - Lezende grijsaard & Leeuwen - Etsen kopen? Bied vanaf 40!
Armand Heins - Lezende grijsaard & Leeuwen - Etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen10 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1945
TechniekLitho
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Beuning - Apen - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 40!
Wim Beuning - Apen - Kleurlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1961
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Maurits van der Valk - De Witte Bergen bij Hilversum - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Maurits van der Valk - De Witte Bergen bij Hilversum - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen12 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho kopen? Bied vanaf 35!
Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Louis Stiel - Poldergezicht met knotwilgen - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Louis Stiel - Poldergezicht met knotwilgen - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1911
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1915
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening kopen? Bied vanaf 40!
Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen24 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jaap Kruijff - Arcadisch landschap met berggeit - Litho kopen? Bied vanaf 30!
Jaap Kruijff - Arcadisch landschap met berggeit - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Mensinga - De dokter en de patiënt - Litho kopen? Bied vanaf 30!
Jan Mensinga - De dokter en de patiënt - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willem van Dort - Arbeid aan de kade - Tekening kopen? Bied vanaf 25!
Willem van Dort - Arbeid aan de kade - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Axel de Savornin Lohman - Paard en berijdster in de duinen - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Axel de Savornin Lohman - Paard en berijdster in de duinen - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen27 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets kopen? Bied vanaf 20!
Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen6.6 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jac Boonen - Arbeiderskop - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Jac Boonen - Arbeiderskop - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1933
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jozef Israels - Oude man - Ets kopen? Bied vanaf 175!
Jozef Israels - Oude man - Ets

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen23 cm x 15 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets kopen? Bied vanaf 70!
Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1911
TechniekEts
Afmetingen15 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst