Bewerkte aquarel op een kaart van Woody van Amen. Geschreven aan Wim en ondertekend met "Woody". Jaar: 1991.
Foto van Woody van Amen. De foto is op karton geplakt. Hierbij is een stempel "moments to remember toegevoegd. Gesigneerd met "Wim, gewoon te koop in Rotterdam zoveel je maar wilt. Groet, Woody. Ook staat het stempel van Woody van Amen op de achterzijde. Titel: Havana - Brasil.
De authenticiteit van de aangeboden werken worden volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Na aankoop kunnen de werken worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. De werken kunnen ook worden verzonden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.