Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd
Siep van den Berg - 1 houtskool (boslandschap) en 1 inkt (vrouwelijk naakt) tekening - gesigneerd
Reinier Lucassen - Grote kleuren-Litho "portret van de hechte k.k. 1967" zeer kleine oplage (20)
Jan Prins - Twee (2) mooie -zeer kleine oplage - Etsen "Paardeval & Kogeltje" potloodgesign
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 35 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ezinge, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||