Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho

Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
  • Kees Andrea (1914-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1947
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie, karakteristieke litho van Kees Andrea uit de serie Schildersprenten (1947).  Met potlood gesigneerd rechtsonder.   In goede conditie.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 37cm x 32cm (beeld)

Wat verkleuringen aan de randen van het blad maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Starttijd:05-06-2022 om 20:57
Eindtijd:19-06-2022 om 22:22
Openingsbod € 50
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa