Een hele fraaie houtsnede van de kunstenaar Willem Jans Dijk.
De houtsnede verkeerd in prima staat.
1 klein rond vlekje rechtsboven van plm. 2 mm.
Zie foto.
Het werk is een mooi havengezicht van zgn. Vallend water, (eb).
De boot op de voorgrond is gedetaileerd neergezet door Jans Dijk.
Het voelt aan alsof je door een raam kijkt de haven in.
Het werk zelf meet 26 x 40 cm
De lijst meet 41 x 51 cm.
Mooi gezet achter glas met paspartout.
Handgesigneerd met potlood.
Willem Jans Dijk (1881-1970) was een Haagse schilder, aquarellist, etser, graficus, graveur, tekenaar en vervaardiger van houtsneden en waarschijnlijk de laatste of een van de laatste bekende schepenschilders van Nederland.