Charles Eyck (1897-1983) Rotswoningen in Geulhem
Techniek | Litho |
Afmetingen | 52 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 135
1 bieding