Netty Michels (1919-1995) 'n Boerenerf
Afmetingen | 23 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 100