5. Xylon

Xylon

Fon Klement - Lilacres kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Lilacres
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Fon Klement - Bleu Grissant kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Bleu Grissant
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: Amaryllis kopen? Bied vanaf 325!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste boardsnede: Amaryllis
Afmetingen105 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Hens de Jong - Hora Sexta. Bloem. kopen? Bied vanaf 59!
Hens de Jong (1927-2003) Nederlands Hora Sexta. Bloem.
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Toon Wegner - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Fon Klement - Onbekend kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Onbekend
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Fon Klement - La fenêtre kopen? Bied vanaf 350!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands La fenêtre
TechniekSjabloondruk
Afmetingen82 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Fon Klement - Ingelijste aquarel: Narcissen - 1997 kopen? Bied vanaf 299!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste aquarel: Narcissen - 1997
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Fon Klement - Boardsnede - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede - 1987
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Interieur - 1987
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Fon Klement - Souvenance kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Souvenance
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Fon Klement - Aquarel: Les anémones - 1997 kopen? Bied vanaf 399!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Aquarel: Les anémones - 1997
TechniekAquarel
Afmetingen58 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Fon Klement - Aquarel: Iris Tremezzo - 1997 kopen? Bied vanaf 399!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Aquarel: Iris Tremezzo - 1997
TechniekAquarel
Afmetingen54.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Fon Klement - grote ingelijste aquarel: Narcisses - 1997 kopen? Bied vanaf 495!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands grote ingelijste aquarel: Narcisses - 1997
TechniekAquarel
Afmetingen64 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Fon Klement - Florifere kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Florifere
TechniekLitho
Afmetingen75 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Fon Klement - acrylverf schilderij - Hommage aan Noord-Holland [unicum] - 21502 kopen? Bied vanaf 475!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands acrylverf schilderij - Hommage aan Noord-Holland [unicum] - 21502
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475