5. Xylon

Xylon

Fon Klement - Litho - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Litho - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Fon Klement - Litho - 1994 kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Litho - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
Fon Klement - ingelijste aquarel: Iris Tremezzo - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!) kopen? Bied vanaf 295!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands ingelijste aquarel: Iris Tremezzo - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 54.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Fon Klement - acrylverf schilderij - Hommage aan Noord-Holland [unicum] - 21502 kopen? Bied vanaf 450!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands acrylverf schilderij - Hommage aan Noord-Holland [unicum] - 21502
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Fon Klement - La Chaise Noire kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands La Chaise Noire
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Fon Klement - Pastiane kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Pastiane
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 78 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Fon Klement - ingelijste aquarel: Les jonquilles V - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!) kopen? Bied vanaf 295!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands ingelijste aquarel: Les jonquilles V - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: Amaryllis kopen? Bied vanaf 325!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste boardsnede: Amaryllis
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 105 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Toon Wegner - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Fon Klement - Houtsnede: Natura Morta kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: Natura Morta
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Fon Klement - Houtsnede: het lelijke jonge eendje -1959 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: het lelijke jonge eendje -1959
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Fon Klement - Florifere kopen? Bied vanaf 120!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Florifere
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 120
Fon Klement - Boardsnede: Paysage kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Paysage
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Fon Klement - exclusieve (H.C. 2 exemplaren) boardsnede Rouge sur fond noir - mooi gelijst kopen? Bied vanaf 280!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands exclusieve (H.C. 2 exemplaren) boardsnede Rouge sur fond noir - mooi gelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 280
Fon Klement - exclusief H.C. eigen boarddruk “Aquchant” 1985 met opdracht "voor goede zorg" kopen? Bied vanaf 250!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands exclusief H.C. eigen boarddruk “Aquchant” 1985 met opdracht "voor goede zorg"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Fon Klement - La fenêtre kopen? Bied vanaf 350!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands La fenêtre
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 82 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Fon Klement - Onbekend kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Onbekend
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150