5. Xylon

Xylon

Fon Klement - Souvenance kopen? Bied vanaf 320!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Souvenance
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 320
Fon Klement - Ingelijste aquarel: Narcissen - 1997 kopen? Bied vanaf 299!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste aquarel: Narcissen - 1997
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Fon Klement - acrylverf schilderij - Hommage aan Noord-Holland [unicum] - 21502 kopen? Bied vanaf 525!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands acrylverf schilderij - Hommage aan Noord-Holland [unicum] - 21502
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 525
Fon Klement - La feuille verte kopen? Bied vanaf 195!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands La feuille verte
Afmetingen52 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Interieur - 1987
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Fon Klement - 3 prachtige werken, heel mooi professioneel ingelijst. kopen? Bied vanaf 450!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands 3 prachtige werken, heel mooi professioneel ingelijst.
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen31 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Toon Wegner - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Fon Klement - Onbekend kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Onbekend
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Fon Klement - Aquarel: Les anémones - 1997 kopen? Bied vanaf 399!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Aquarel: Les anémones - 1997
TechniekAquarel
Afmetingen58 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Fon Klement - grote ingelijste aquarel: Narcisses - 1997 kopen? Bied vanaf 495!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands grote ingelijste aquarel: Narcisses - 1997
TechniekAquarel
Afmetingen64 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Fon Klement - Abstracte bloemen kopen? Bied vanaf 375!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Abstracte bloemen
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Fon Klement - La fenêtre kopen? Bied vanaf 350!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands La fenêtre
TechniekSjabloondruk
Afmetingen82 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350