Damien Hirst (1965) Iron-On Spots
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 19.8 x 25.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 200