5. Zaanse Grafici

Zaanse Grafici

Zaanse Grafici

De Zaanse Grafici bestaat uit een groep Zaanse kunstenaars, vereenigd naar idee van Gerrit de Jong. Een voorloper van de groep, de Zaende, hield door onderlinge verdeeldheid maar enkele jaren stand. De Zaanse Grafici is een eclectische groep, de leden delen geen gemeenschappelijke kenmerken, daarentegen toont iedere kunstenaar zijn eigen persoonlijke signatuur.

Er worden 13 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Enric Adsera Riba - Pared amb Lletras kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Pared amb Lletras

Geplaatst dooredwardvanaltena

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Pared LPGS kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Pared LPGS

Geplaatst dooredwardvanaltena

Jaartal1986
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Pared amb nou forats kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Pared amb nou forats

Geplaatst dooredwardvanaltena

Jaartal1986
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Teeling - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 25!
Peter Teeling - Duinlandschap

Geplaatst doorNoudje

TechniekEts
Afmetingen22 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Enric Adsera Riba - Porta au portella, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Enric Adsera Riba - Porta au portella, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Enric Adsera Riba - Toho Koki Co. Japan, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Enric Adsera Riba - Toho Koki Co. Japan, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Enric Adsera Riba - Zeefdruk - "Zaandam" - Handgesigneerd en genummerd - 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Zeefdruk - "Zaandam" - Handgesigneerd en genummerd - 1999

Geplaatst doorStationsider

Jaartal1999
Afmetingen76 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Enric Adsera Riba - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Enric Adsera Riba - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen91 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Peter Langenberg - gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 30!
Peter Langenberg - gesigneerde lino

Geplaatst doorCello1

Jaartal1985
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Enric Adsera Riba - Jongen met molen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Enric Adsera Riba - Jongen met molen, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Enric Adsera Riba - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Vrouwelijk naakt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstPuttertje

TechniekAquarel
Afmetingen52 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Enric Adsera Riba - PlORA,Zaandam 1976 kopen? Bied vanaf 65!
Enric Adsera Riba - PlORA,Zaandam 1976

Geplaatst doorGREET

Jaartal1976
TechniekGravure
Afmetingen57.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Enric Adsera Riba - drogenaald ets - Velázquez 7/12 - 21507 kopen? Bied vanaf 60!
Enric Adsera Riba - drogenaald ets - Velázquez 7/12 - 21507

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekDroge Naald
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst