Adolf Carel Nunnink - Honden

Adolf Carel Nunnink - Honden kopen? Bied vanaf 20!
Adolf Carel Nunnink - Honden kopen? Bied vanaf 20!Adolf Carel Nunnink - Honden kopen? Bied vanaf 20!Adolf Carel Nunnink - Honden kopen? Bied vanaf 20!Adolf Carel Nunnink - Honden kopen? Bied vanaf 20!
  • Adolf Carel Nunnink (1813-1894)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1875
Techniek Litho
Drager Papier
Onderwerp Schilderkunst
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15.6 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Mooie litho van A.C Nunnink del naar een schilderij van A Hondius  gerdrukt door Lankveld De Haag
afm papier 34 x 26 cm
Lichte waterrand links onder
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00

Adolf Carel Nunnink (1813-1894)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
18 cm
15.6 cm