Adolf Carel Nunnink - Jachthonden

Adolf Carel Nunnink - Jachthonden kopen? Bied vanaf 20!
Adolf Carel Nunnink - Jachthonden kopen? Bied vanaf 20!Adolf Carel Nunnink - Jachthonden kopen? Bied vanaf 20!Adolf Carel Nunnink - Jachthonden kopen? Bied vanaf 20!Adolf Carel Nunnink - Jachthonden kopen? Bied vanaf 20!
  • Adolf Carel Nunnink (1813-1894)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1864
Techniek Litho
Drager Papier
Onderwerp Schilderkunst
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Mooie litho van Adolf Carel Nunnink    naar een schilderij van  C. Cunaeus  gedrukt door steendr. v C. W. Mieling .
Mooie Litho
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Adolf Carel Nunnink (1813-1894)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
16 cm
20 cm