Het "Kple-Kple" Goli-masker is een intrigerend en prachtig kunstwerk dat zijn oorsprong heeft in West-Afrika, specifiek onder de Goli-bevolking in de regio's Ivoorkust (Côte d'Ivoire) en Liberia. Dit type masker maakt deel uit van de culturele en spirituele tradities van de Goli-bevolking en heeft een belangrijke plaats in hun maatschappij en religieuze riten.
Kple-Kple Goli-maskers zijn geliefd onder kunstliefhebbers en verzamelaars over de hele wereld vanwege hun unieke schoonheid en culturele betekenis. De maskers hebben ook invloed gehad op moderne kunstenaars en kunststromingen wereldwijd, geïnspireerd door de rijke visuele taal en symboliek van deze maskers.
Het masker verkeerd in goede staat met gebruikssporen overeenkomstig leeftijd en gebruik.
Goed
Gebruikssporen overeenkomstig leeftijd en gebruik
Tot 5 kg.
€ 8,90
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00