Carel Frederik Bendorp (I) - Vught en Oosterwijk

Carel Frederik Bendorp (I) - Vught en Oosterwijk kopen? Bied vanaf 40!
  • Carel Frederik Bendorp (I) (1736-1814)
Type kunstwerk Cartografie
Jaartal 1750
Onderwerp Stadsgezicht
Afmetingen 19.9 x 10.9 cm (h x b)
itemOptions.framed.null.label 26.5 x 21.6 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Mooie dubbele ets van T DORP VUGT en T VLEK OOSTERWIJK door C.F.Bendorp
afm papier 22 x 13,7 cm
Zeer gave ets
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Carel Frederik Bendorp (I) (1736-1814)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
1750
21.6 cm
26.5 cm
10.9 cm
19.9 cm