Casper Faassen - Layer

Casper Faassen - Layer kopen? Bied vanaf 1500!
Casper Faassen - Layer kopen? Bied vanaf 1500!Casper Faassen - Layer kopen? Bied vanaf 1500!Casper Faassen - Layer kopen? Bied vanaf 1500!
  • Casper Faassen (1975)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Varia
Stijl Modern
Onderwerp Naakt
Afmetingen 133 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Dit werk heeft een prachtige robuuste lijst afkomstig uit een historisch pand in Leiden
Het is een mix van fotografie en schilderen en is bewerkt met een epoxy afwerking

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland

Casper Faassen (1975)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  sav3005
Lid sinds 2020
0 verkochte items
94 cm
133 cm