Constellation of the Heart

  • Jake Baddeley
Schilderij (olieverf op canvas) van Jake Baddeley. Titel: Constellation of the Heart.
Jaar: 1999
90 x 70 cm.

Jake Baddeley (geb. 1964 in Groot Brittanië) heeft o.a. geëxposeerd bij Smelik & Stokking te Den Haag, London, Italië en de Verenigde Staten (o.a. New York).

Schilderij is gekocht in 2002 bij Joconde's Kabinet, Galerie voor eigentijdse symbolische kunst te Den Haag.

Echtheidscertificaat aanwezig.

In uitstekende staat. Het blauwe gewaad van het vrouwenfiguur licht prachtig op bij halogeenlicht.
In de verkoop wegens verandering van privé kunstcollectie.

Jake Baddeley

Geplaatst door  netteplet

0 verkochte items
Starttijd:03-07-2011 om 23:15
Eindtijd:17-07-2011 om 23:15
Openingsbod € 3800
ObjectlocatieNederland