Delfts blauwe dekselpot nr. 439 (gestempeld)

De Porceleyne Fles - Delfts blauwe dekselpot nr. 439 (gestempeld) kopen? Bied vanaf 50!
De Porceleyne Fles - Delfts blauwe dekselpot nr. 439 (gestempeld) kopen? Bied vanaf 50!De Porceleyne Fles - Delfts blauwe dekselpot nr. 439 (gestempeld) kopen? Bied vanaf 50!De Porceleyne Fles - Delfts blauwe dekselpot nr. 439 (gestempeld) kopen? Bied vanaf 50!De Porceleyne Fles - Delfts blauwe dekselpot nr. 439 (gestempeld) kopen? Bied vanaf 50!De Porceleyne Fles - Delfts blauwe dekselpot nr. 439 (gestempeld) kopen? Bied vanaf 50!
  • De Porceleyne Fles (1653-)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Jaartal1950
StijlDutch Design
Afmetingen30 x 15 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Het betreft een Delfts blauwe dekselpot van PORCELEYNE FLES. Het gaat om nummer 439 uit 1950 (jaarletters BU). De vaas/pot verkeert nog in heel goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zandhoven, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 10,00

De Porceleyne Fles (1653-)

Geplaatst door  Occasioni
Lid sinds 2018
0 verkochte items
15 cm
30 cm
Starttijd30-8-2018 om 13:06
Eindtijd6-9-2018 om 19:54
Openingsbod € 50
ObjectlocatieZandhoven,  België