Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Oplage | Limited Edition of 60 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wien, Oostenrijk | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Extra | Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||||||
Starttijd | 16-2-2024 om 21:35 |
Eindtijd | 21-2-2024 om 19:52 |
Objectlocatie | Wien, Oostenrijk |