3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Hassan Atia - Olieverf (1991) kopen? Bied vanaf 115!
Hassan Atia (1953) Duits Egyptisch Olieverf (1991)
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 115
Jan Voss - Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Voss (1936) Duits Frans Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Armando - Giclee : Damals - 2015 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee : Damals - 2015 (laatste exemplaar!)
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 159
Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 199
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 199
Armando - giclee op linnen: Das Grab kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee op linnen: Das Grab
Techniek Giclée
Afmetingen 100 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Jörg Remé - kleurenlithografie - "ice cream man" kopen? Bied vanaf 30!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands kleurenlithografie - "ice cream man"
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Kurt Lob - Litho, met gedicht van Han G. Hoekstra: Kleine ballade in kant en zij - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits Litho, met gedicht van Han G. Hoekstra: Kleine ballade in kant en zij - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 175
Klaus Baumgärtner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 39!
Klaus Baumgärtner (1948-2013) Duits Nederlands Zonder titel
Techniek Keramiek
Afmetingen 4 x 18 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 39
1 bieding
Villeroy en Boch - Twee antieke vaasjes kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Twee antieke vaasjes
Afmetingen 20 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Ottmar Horl - Sponti Activist Gnome Gold kopen? Bied vanaf 90!
Ottmar Horl (1950) Duits Sponti Activist Gnome Gold
Techniek Kunststof
Afmetingen 37 x 15.5 x 12.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 90
Villeroy en Boch - Waxinelichthouders "New Wave" (4) kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Waxinelichthouders "New Wave" (4)
Afmetingen 5.2 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 364 g
€ 25
Villeroy en Boch - Boris Zvorykin - Bord The Russian Fairy Tales kopen? Bied vanaf 15!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Boris Zvorykin - Bord The Russian Fairy Tales
Afmetingen 1.5 x 21.5 x 21.5 cm (h x b x d)
Gewicht 350 g
€ 15
Armando - Kleurengiclee DIE BLUME ROT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BLUME ROT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Armando - Kkleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kkleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 159
Armando - Kleurengiclee GESTALT V Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT V Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 58 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS III Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 57 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Armando - Kleurengiclee WOLKEN III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WOLKEN III Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Armando - Kleurengiclee WALDWEG I Handgesign.slechts 25 ex!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDWEG I Handgesign.slechts 25 ex!!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 159
Alfred Lob - Lachend zelfportret - Ets kopen? Bied vanaf 59!
Alfred Lob (1883-1959) Nederlands Duits Lachend zelfportret - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 59
Armando - Kleurengiclee SCHWARZES BILD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee SCHWARZES BILD Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 58 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT II Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 159
Armando - Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
A.R. Penck - Golfspeler kopen? Bied vanaf 800!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Golfspeler
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 145 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Tony Cragg - Skulpturen - Fotografie, signiert kopen? Bied vanaf 170!
Tony Cragg (1949) Engels Duits Sculpturen - fotografie, gesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Rudolf Vombek - E7 / 72 B kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Vombek (1930-2008) Duits Sloveens E7 / 72 B
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 44 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 150
Hans Arp - 3 Graphiken in Derrière le Miroir No 33 von 1950 kopen? Bied vanaf 90!
Hans Arp (1888-1966) Duits Frans 3 Graphiken in Behind the Mirror nr. 33 uit 1950
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 90
Jörg Remé - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 22!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 22
Paul Citroen - Grote jaren 70 monochrome lithografie - portret - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Grote jaren 70 monochrome lithografie - portret - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Edwin Dickman - Pärchen mit Tod kopen? Bied vanaf 130!
Edwin Dickman (1929-2023) Duits Amerikaans Koppel met de dood
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 13 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 130
Edwin Dickman - Einsam zu zweit kopen? Bied vanaf 160!
Edwin Dickman (1929-2023) Duits Amerikaans Eenzaam voor twee
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 15 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 160
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
A.R. Penck - 2 ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 240!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers 2 ingelijste litho's
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 240
Villeroy en Boch - wandborden serie Schepen kopen? Bied vanaf 100!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans wandborden serie Schepen
Afmetingen 2 x 19 cm (h x b)
Gewicht 350 g
€ 100
Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911 kopen? Bied vanaf 150!
Max Klinger (1857-1920) Duits Italiaans Allegorie / Zittende vrouwenfiguur met genie) aquatint-ets 1911
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 15 x 24 cm (h x b)
€ 150
Ben Willikens - lithografie - room kopen? Bied vanaf 250!
Ben Willikens (1939) Duits lithografie - room
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Bernard of Hollywood - Photo by Paula Lane kopen? Bied vanaf 399!
Bernard of Hollywood (1912-1987) Duits Amerikaans Foto door Paula Lane
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Armando - Armando - giclee op linnen: Das Wald kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - giclee op linnen: Das Wald
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Armando - giclee op linnen- Landschaft kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee op linnen- Landschaft
Techniek Giclée
Afmetingen 87 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
K.R.H. Sonderborg - Kein Titel kopen? Bied vanaf 200!
K.R.H. Sonderborg (1923-2008) Deens Duits Geen titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 200
A.R. Penck - Kein Titel kopen? Bied vanaf 850!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Geen titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 850
Dietrich Arlt-Aeres - PORTRAIT - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 250!
Dietrich Arlt-Aeres (1936-2005) Duits Pools PORTRET - ZONDER TITEL
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 52 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Wilhelm Sasnal - Zeefdruk: zonder titel - 2007 kopen? Bied vanaf 350!
Wilhelm Sasnal (1972) Pools Duits Zeefdruk: zonder titel - 2007
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 95 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 350
Milan Kunc - Bildnis eines Mannes mit Brille kopen? Bied vanaf 1000!
Milan Kunc (1944) Tsjechisch Duits Portret van een man met bril
Techniek Olieverf
Afmetingen 65 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000