3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976 kopen? Bied vanaf 200!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen29.3 x 20.2 cm (h x b)
€ 200
Wilhelm Lehmbruck - ets "Mutter und Kind" kopen? Bied vanaf 395!
Wilhelm Lehmbruck (1881-1919) Duits Frans ets "Mutter und Kind"
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen16.5 x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 395
Armando - gesigneerde giclée print kopen? Bied vanaf 99!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gesigneerde giclée print
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 99
1 bieding
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Afmetingen43.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Fritz Eichenberg - Originaler Holzschnitt von 1960 „Der Erzengel Michael kämpft gegen den Antichristen“, signiert. kopen? Bied vanaf 39!
Fritz Eichenberg (1901-1990) Duits Amerikaans Originele 1960 Houtsnede "the archangel Michael fighting the antichrist" gesign.
Afmetingen20 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 39
Paul Citroen - portret kopen? Bied vanaf 95!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands portret
TechniekPotlood
Afmetingen37 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities kopen? Bied vanaf 35!
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Peter Nagel - Zeefdrukken kopen? Bied vanaf 25!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Zeefdrukken
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Armando - Landschap zwart/wit kopen? Bied vanaf 165!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Landschap zwart/wit
TechniekGiclée
Afmetingen55 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165
A.R. Penck - Plakat Edition Staeck Art Cologne 1996, handsigniert, eines von 25 Exemplaren kopen? Bied vanaf 140!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers poster Edition Staeck Art Cologne 1996, gesigneerd
TechniekOffset
Afmetingen59.4 x 84.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140
Leslie G. Hunt - Watch out kopen? Bied vanaf 160!
Leslie G. Hunt (1954) Duits Amerikaans Watch out
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Leslie G. Hunt - Liebesbriefzeichner kopen? Bied vanaf 160!
Leslie G. Hunt (1954) Duits Amerikaans Liebesbriefzeichner
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Armando - Handgesigneerde giclee op handgeschept papier: Benen kopen? Bied vanaf 57!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Handgesigneerde giclee op handgeschept papier: Benen
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 57
Daniel Spoerri - Médecine Opératoire, Intestin - Signierter nummerierter Grafik - nur 99 Ex. kopen? Bied vanaf 190!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Operative Medicine, Darm - Gesigneerde genummerde afbeelding - slechts 99 exemplaren.
TechniekOffset
Afmetingen59.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Walt Sealtiel - Tekening, 2 meisjes, gesigneerd ,1942 kopen? Bied vanaf 50!
Walt Sealtiel (1890) Nederlands Duits Tekening, 2 meisjes, gesigneerd ,1942
TechniekPotlood
Afmetingen55 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Peter Nagel - Portrait Louis Armstrong - Trompete - Signierte numm. Original Radierung kopen? Bied vanaf 85!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Trumpeter - Louis Armstrong - Gesigneerde en genummerde originele kleurenets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen63.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Sonja Hopf - Lebeswesen II kopen? Bied vanaf 23!
Sonja Hopf (1940) Duits Frans Lebeswesen II
TechniekEts
Afmetingen76 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 23
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 139!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER IV Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER IV Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen58 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd---GROOT!! kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd---GROOT!!
TechniekGiclée
Afmetingen65 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Yohanan Simon - Maskit kopen? Bied vanaf 40!
Yohanan Simon (1905-1976) Duits Israëlisch Maskit
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 40
Ulay - China Red Northern Provinces along the great wall kopen? Bied vanaf 300!
Ulay (1943-2020) Duits Nederlands China Red Northern Provinces along the great wall
Afmetingen36 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 300
1 bieding
Jan Voss - Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Voss (1936) Duits Frans Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Erich Wolfsfeld - Beggars - Etching. Signed kopen? Bied vanaf 245!
Erich Wolfsfeld (1884-1956) Duits Engels Beggars - Etching. Signed
TechniekEts
Afmetingen48 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 245
Heinz Mack - Die Nacht der Wüste, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Heinz Mack (1931) Duits Die Nacht der Wüste, zeefdruk (groot)
Afmetingen105 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Armando - Giclee: Pflanze kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Pflanze
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
A.R. Penck - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 850!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Ohne Titel
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
A.R. Penck - Free Tibet kopen? Bied vanaf 750!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Perry Rhodan1
Afmetingen121 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Armando - Rote Blume kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ongetiteld
TechniekGiclée
Afmetingen106 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Armando - ohne Titel kopen? Bied vanaf 155!
TechniekGiclée
Afmetingen62 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 155
Armando - Das Grab kopen? Bied vanaf 250!
TechniekGiclée
Afmetingen107 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Alfred Lob - Viool met bladmuziek kopen? Bied vanaf 1!
Alfred Lob (1883-1959) Nederlands Duits Viool met bladmuziek
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 x 3 cm (h x b)
€ 1
Ludolf Bakhuizen - Een oorlogsschip op de Maas bij Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!
Ludolf Bakhuizen (1630-1708) Nederlands Duits Een oorlogsschip op de Maas bij Rotterdam
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen34 x 48 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 95
Walter Spies - 4 x insects kopen? Bied vanaf 1400!
Walter Spies (1895-1942) Duits Russisch 4 x insects
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.400
Armando - " Gestalt " 2013 - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 50 + e.a. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits " Gestalt " 2013 - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 50 + e.a.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - " Fundstück " 2017 - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 25 + e.a. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits " Fundstück " 2017 - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 25 + e.a.
TechniekGiclée
Afmetingen53 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Josef Albers - and Moholy-Nagy kopen? Bied vanaf 50!
Josef Albers (1888-1976) Duits Amerikaans and Moholy-Nagy
TechniekSoftcover
Afmetingen27 x 23 cm (h x b)
€ 50