3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Helmut Newton - "Office Love, Paris" 1976 kopen? Bied vanaf 100!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen30 x 20.2 cm (h x b)
€ 100
Armando - Kleurengiclee DIE BLUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BLUME Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen55 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Daniel Spoerri - Médecine Opératoire, Intestin - Signierter nummerierter Grafik - nur 99 Ex. kopen? Bied vanaf 169!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Operative Medicine, Darm - Gesigneerde genummerde afbeelding - slechts 99 exemplaren.
TechniekOffset
Afmetingen59.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Villeroy en Boch - Porselein dienblad kopen? Bied vanaf 50!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Porselein dienblad
Afmetingen40 x 30 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 139!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Villeroy en Boch - Faience schaal Torgau Steingut kopen? Bied vanaf 1!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Faience schaal Torgau Steingut
Afmetingen4.5 x 22 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht525 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 10
5 biedingen
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Uwe Poth - 01 Weg naar Antwerpen kopen? Bied vanaf 250!
Uwe Poth (1946) Duits Nederlands 01 Weg naar Antwerpen
TechniekPotlood
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 139!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen55 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
Abe Frajndlich - Graffiti, Berlin 1997 kopen? Bied vanaf 450!
Abe Frajndlich (1946) Duits Amerikaans Graffiti. Berlijn 1997
Afmetingen35.5 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Johnny Friedländer - Vogel und Fisch kopen? Bied vanaf 100!
Johnny Friedländer (1912-1992) Duits Frans vogel en vis
TechniekEts
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Heinrich Campendonk - SITZENDER MANN mit KATZE 1919 . kopen? Bied vanaf 200!
Heinrich Campendonk (1889-1957) Duits Nederlands ZITENDE MAN met KAT 1919.
Afmetingen23.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 200
Reiner Schwarz - Zelfportret als schilderende aap kopen? Bied vanaf 1!
Reiner Schwarz (1940) Duits Zelfportret als schilderende aap
TechniekLitho
Afmetingen61.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Armando - Das Tier kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Das Tier
TechniekLitho
Afmetingen21 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Felix Droese - Collage, potlood, Zone D - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Felix Droese (1950) Duits Nederlands Collage, potlood, Zone D - Ingelijst
TechniekPotlood
Afmetingen46 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER II Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Regine Von Rudloff-Zeibig - Aqaurel - Abstract kopen? Bied vanaf 150!
Regine Von Rudloff-Zeibig (1944-2023) Duits Pools Aqaurel - Abstract
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Jörg Remé - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 35!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Paul Citroen - Jan Cremer portret kopen? Bied vanaf 15!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Jan Cremer portret
TechniekLitho
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Jörg Remé - 10 werken en 5 ansichtkaarten van diverse kunstenaars kopen? Bied vanaf 1!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands 10 werken en 5 ansichtkaarten van diverse kunstenaars
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Armando - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zonder titel
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
12 biedingen
Walter Spies - 4 x insects kopen? Bied vanaf 1400!
Walter Spies (1895-1942) Duits Russisch 4 x insects
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.400
Armando - Kleurengiclee DAMALS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAMALS Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS MEER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Villeroy en Boch - Cascara koek/bonbonschaaltje met deksel kopen? Bied vanaf 1!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Cascara koek/bonbonschaaltje met deksel
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
Gewicht600 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 1
Georg Hadeler - "Fabel" kopen? Bied vanaf 125!
Georg Hadeler (1939) Duits Nederlands "Fabel"
TechniekLitho
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Arthur Storch - Sterbendes Reh, Schwarzburger Werkstätten 1922 kopen? Bied vanaf 800!
Arthur Storch (1870-1947) Duits Sterbendes Reh, Schwarzburger Werkstätten 1922
Afmetingen38 x 35 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht2900 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 800
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 35!
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jean Adams - Abstracte boom kopen? Bied vanaf 375!
Jean Adams (1899-1970) Nederlands Duits Abstracte boom
Afmetingen54 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Jean Adams - Napoleon in berg kopen? Bied vanaf 400!
Jean Adams (1899-1970) Nederlands Duits Napoleon in berg
Afmetingen65 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Afmetingen43.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jean Adams - Ficus plant kopen? Bied vanaf 150!
Jean Adams (1899-1970) Nederlands Duits Ficus plant
TechniekAquarel
Afmetingen38 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 150
Jean Adams - Twee bomen in bos kopen? Bied vanaf 150!
Jean Adams (1899-1970) Nederlands Duits Twee bomen in bos
TechniekAquarel
Afmetingen39 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 150
Hans Hartung - Ingelijste litho: Abstracte compositie 'L 33' - 1957 kopen? Bied vanaf 995!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Ingelijste litho: Abstracte compositie 'L 33' - 1957
TechniekLitho
Afmetingen72 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
Gerrit van Giessen - HOFJE VAN NIEUWKOOP kopen? Bied vanaf 110!
Gerrit van Giessen (1692-1750) Nederlands Duits HOFJE VAN NIEUWKOOP
TechniekGravure
Afmetingen28 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Raoul Hausmann - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 100!
Raoul Hausmann (1886-1971) Frans Tsjechisch Oostenrijks Duits OHNE TITEL
Afmetingen26 x 19 cm (h x b)
€ 100