3. items
  5. Land

DuitslandDuitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Er worden 280 kunstwerken aangeboden
Villeroy en Boch - 3 wandborden voor WWF, Heinrich kopen? Bied vanaf 50!
Villeroy en Boch - 3 wandborden voor WWF, HeinrichGlas / Keramiek

Geplaatst doorJenny13

Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Armando - 5 gratis verzonden boeken - kopen? Bied vanaf 50!
Armando - 5 gratis verzonden boeken -Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal2003
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 cm x 21.5 cm (h x b)
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee STERREN van de HEMEL Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee STERREN van de HEMEL Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen31 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HOLIDAY Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HOLIDAY Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HEMELSBLAUW Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HEMELSBLAUW Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Glashutte Poschinger - Kristallen gegolfde schaal kopen? Bied vanaf 50!
Glashutte Poschinger - Kristallen gegolfde schaalGlas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Afmetingen5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30 EX!!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30 EX!!!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando - Kleurengiclee DAS BUCH HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclée KORPERLICH Handgesigneerd --- SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 169!
Armando - Giclée KORPERLICH Handgesigneerd --- SLECHTS 30 EX!!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoKunst

TechniekGiclée
Afmetingen53 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclée MOUNTAIN Handgesigneerd --- SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 169!
Armando - Giclée MOUNTAIN Handgesigneerd --- SLECHTS 30 EX!!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoKunst

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclée FUNDSTUCK SLECHTS 25 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclée FUNDSTUCK SLECHTS 25 EX!!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoKunst

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Thomas Ritter - Onbekend kopen? Bied vanaf 475!
Thomas Ritter - OnbekendSchilderij

Geplaatst doorKoekoek

Jaartal1998
Afmetingen150 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carl Rabus - NAAKT kopen? Bied vanaf 40!
Carl Rabus - NAAKTGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorloverendale

Jaartal1958
Afmetingen32 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Stange - mythologisch werk Don Quichotte kopen? Bied vanaf 65!
Peter Stange - mythologisch werk Don QuichotteTekening / Aquarel

Geplaatst doorfreedom

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen53 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armando - Kleurengiclee BAUME Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee BAUME Handgesigneerd---SLECHTS 25 EXGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen41 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Otmar Alt - Kleurenoffset-litho CITY VIEW Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!
Otmar Alt - Kleurenoffset-litho CITY VIEW Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekOffset
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee ES REGNET SLECHTS 25 EX!!!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee ES REGNET SLECHTS 25 EX!!!!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER ZAUN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DER ZAUN Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen55 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee: Amor kopen? Bied vanaf 19!
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee: AmorGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen30.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Scheurich Keramik - set van 2 vintage West Germany vazen kopen? Bied vanaf 50!
Scheurich Keramik - set van 2 vintage West Germany vazenGlas / Keramiek

Geplaatst doorStationsider

Afmetingen18 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
El Bocho - Street art kunstenaar kopen? Bied vanaf 50!
El Bocho - Street art kunstenaarGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
El Bocho - Street art kopen? Bied vanaf 50!
El Bocho - Street artGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Heinrich Arrigo Wittler - 'de Ruiters', kleurrijk werk in olieverf kopen? Bied vanaf 149!
Heinrich Arrigo Wittler - 'de Ruiters', kleurrijk werk in olieverfSchilderij

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen58 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Heinrich Friedrich Moshage - Bronzen muur reliëfs voor kunstgieterij Lauchhammer. kopen? Bied vanaf 150!
Heinrich Friedrich Moshage - Bronzen muur reliëfs voor kunstgieterij Lauchhammer.Beeld / Object

Geplaatst doorPetrus123

TechniekBrons
Afmetingen15 cm x 15 cm x 1 cm (h x b x d)
Gewicht550 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Puck Steinbrecher - Acryl op papier, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Puck Steinbrecher - Acryl op papier, Landschap - Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christian Mischke - Ets, Melancolia II kopen? Bied vanaf 1!
Christian Mischke - Ets, Melancolia IIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen36 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Esto Stobinski - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Esto Stobinski - Geometrisch abstract, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1974
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorduif

Jaartal1974
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ludwig Rohbock - Apeldoorn van den Appelenweg gezien kopen? Bied vanaf 25!
Ludwig Rohbock - Apeldoorn van den Appelenweg gezienGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcollectioneur

Periode1800 t/m 1899
TechniekGravure
Afmetingen24 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armando - Giclée DER BOGEN Handgesigneerd --- SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclée DER BOGEN Handgesigneerd --- SLECHTS 30 EX!!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoKunst

TechniekGiclée
Afmetingen49 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclée DER FELDWEG Handgesigneerd --- SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclée DER FELDWEG Handgesigneerd --- SLECHTS 30 EX!!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoKunst

TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Fotoportret met De Nieuwe Stijl kopen? Bied vanaf 40!
Armando - Fotoportret met De Nieuwe StijlFotografie

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekC-Print
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jörg Remé - 105 van 190 kopen? Bied vanaf 30!
Jörg Remé - 105 van 190Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeronica-Joyce

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Steinert - Lot van een twee ingelijste erotische voorstellingen en enkele uitgaven kopen? Bied vanaf 100!
Hannes Steinert - Lot van een twee ingelijste erotische voorstellingen en enkele uitgavenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1999
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Heinrich Neuy - Die geistige Brücke, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Heinrich Neuy - Die geistige Brücke, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1991
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Geiler - Linosnede KONKRETE KOMPOSITION kopen? Bied vanaf 85!
Friedrich Geiler - Linosnede KONKRETE KOMPOSITIONGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1974
Afmetingen62 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Geiler - Kleurenzeefdruk op PVC GEOMETRISCHE COMPOSITIE (groen) kopen? Bied vanaf 125!
Friedrich Geiler - Kleurenzeefdruk op PVC GEOMETRISCHE COMPOSITIE (groen)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1983
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Geiler - Kleurengiclee op PVC MONTANA Handgesigneerd---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 125!
Friedrich Geiler - Kleurengiclee op PVC MONTANA Handgesigneerd---GROOT!!!Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen30 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Geiler - Kleurengiclee GEOMETRISCHE COMPOSITIE IN GROEN kopen? Bied vanaf 75!
Friedrich Geiler - Kleurengiclee GEOMETRISCHE COMPOSITIE IN GROENGrafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen72 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst