Gustav Warth - Marines

Gustav Warth - Marines kopen? Bied vanaf 350!
Gustav Warth - Marines kopen? Bied vanaf 350!Gustav Warth - Marines kopen? Bied vanaf 350!Gustav Warth - Marines kopen? Bied vanaf 350!Gustav Warth - Marines kopen? Bied vanaf 350!
  • Gustav Warth
Type kunstwerkSchilderij
StijlMinimalistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst66 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Graag ophalen
Geen verkleuringen

Gustav Warth

Geplaatst door  ahsalden
Lid sinds 2019
0 verkochte items
77 cm
66 cm
59 cm
48 cm
Starttijd17-6-2019 om 18:48
Eindtijd30-6-2019 om 21:16
Openingsbod € 350
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland